Всесвітній день боротьби з пневмонією (World Pneumonia Day)

Всесвітній день боротьби з пневмонією (World Pneumonia Day) відзначається 12 листопада кожного року.

ВООЗ звертає увагу на такі основні факти щодо пневмонії:

Пневмонія є причиною смертності 15% дітей до 5 років у всьому світі. 920 136 дітей до 5 років померли від пневмонії в 2015 році.
Пневмонію можуть викликати віруси, бактерії і грибки.
Пневмонію можна попередити за допомогою імунізації, адекватного харчування і усунення екологічних факторів.
Пневмонію, викликану бактеріями, можна лікувати антибіотиками, проте тільки одна третина дітей з пневмонією отримують необхідні їм антибіотики.

Детальніше про фактори ризику, симптоми та причини виникнення читайте тут.

En English about pneumonia you can read at official web-site CDC (Centres for Diseases Control)

Бережіть своє здоров’я!

12.11.2018
КВІ
КВІ
Запрошуємо на цикл online-лекцій з хірургії
Третя online-лекція Менделя Миколи Андрійовича, кандидата медичних наук, доцента, заслуженого лікаря України на тему: «Гострий апендицит: технічні особливості оперативного лікування» відбудеться вже 16 квітня 2021 року о 18:00.
14 Квітня 2021