Всесвітній день боротьби з меланомою

Щорічно у другий понеділок травня у більшості країн світу відзначається Всесвітній день боротьби з меланомою. Відповідні заходи у всеукраїнському масштабі проводяться з 2009 р. згідно з Протоколом приєднання України до Всесвітньої програми «Євромеланома», учасниками якої є понад 20 європейських країн. Головна мета цього заходу – привернути увагу до ранньої діагностики та профілактики меланоми, одної з найнебезпечніших злоякісних пухлин.

Для профілактики цього захворювання важливо виконувати наступні дії:
– не зловживати сонячною засмагою та соляріями;
– при перебуванні на сонці користуватися сонцезахисними окулярами, парасольками, капелюхами з широкими полями та сонцезахисними кремами;
– атипові родимки слід перевіряти у лікаря 1 раз на 3 місяці, типові родимки у дітей – 1 раз на 6 місяців, звичайні родимки у дорослих – 1 раз на рік.

Важливо знати, що чим раніше була виявлена меланома, тим більше шансів на її успішне лікування.

08.05.2020
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021