ПОДІЇ | Всі Події

Вітаємо з Днем хірурга!

Щорічно у кожну третю суботу вересня лікарі-хірурги відзначають своє професійне свято.

На сьогодні хірургія – одна з найголовніших галузей медицини. Її бурхливий розвиток у ХХ-ХХІ ст. зумовив появу таких нових хірургічних напрямів: абдомінальна, торакальна, кардіохірургія, судинна, пластична, щелепно-лицева, нейрохірургія, ендокринна хірургія, травматологія та ортопедія, проктологія, урологія, оперативна гінекологія, комбустіологія, трансплантологія, дитяча хірургія, малоінвазивна (лапароскопічна та ендоскопічна хірургія), онкохірургія тощо.

Робота хірурга – це завжди величезне фізичне і психічне напруження, адже будь-яка операція – складний і небезпечний вид лікування, який вимагає концентрації знань, досвіду і таланту, готовності до виправданого ризику. Під час операції сумніви, або один непевний рух, можуть призвести до трагедії.

Українські хірурги є визнаними у всьому світі. Ми пишаємося ними та покладаємося на їхній професіоналізм і досвід, що особливо важливо у сьогоднішній складний час, коли на території України відбуваються військові дії і вони рятують тисячі життів поранених військових і цивільних.

Прийміть найтепліші вітання та побажання здоров’я, позитивних емоцій, вдалих операцій та нових досягнень, успіхів та подальших професійних здобутків! Дякуємо вам за вашу безцінну працю!

17.09.2022
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери