ПОДІЇ | Всі Події

Вітаємо випускників Київського медичного університету 2020!

25-26 червня відбувся урочистий випуск студентів Київського медичного університету. Зважаючи на складну епідеміологічну ситуацію в країні, випускні заходи були проведені з дотриманням усіх санітарно-гігієнічних норм.

Випускники медичного, стоматологічного, фармацевтичного факультетів та факультету по роботі з іноземними студентами, поділені на невеличкі групи, отримали довгоочікувані дипломи з рук президента Університету О.В. Поканевича та ректора проф., д.мед.н. Б.Б. Івнєва.

Від щирого серця вітаємо вас із отриманням почесного звання лікаря чи провізора. Ви на початку нового, цікавого, але непростого шляху. Бажаємо міцного здоров’я, щастя і професійних успіхів! Ласкаво просимо в професію!

Запрошуємо випускників до нашої інтернатури. Вони матимуть можливість проходження інтернатури на базі приватних клінік Києва, Одеси, Дніпра та Черкас. Наразі ми маємо біля 60 клінік, асоційованих з Університетом, наприклад: INTO-SANA, МЦ “Гармонія здоров’я”, Медіан, МEDILAND, SQLAB, МЦ “Особливі”, Smart Medical Center, Зір 100 процентів, “Борис”, “Оберіг”, “Добробут”, “Spizhenko Clinic”, “Lisod”, “ILAYA”, “Doctor Sam”. Інтерни не лише можуть обрати саме ту клініку, яка їм сподобається найбільше, але й мають чудову можливість ротації відповідно до навчальногоплану. Нагадуємо, що вступна кампанія до інтернатури розпочинається 1 липня і триватиме до 31 липня.

Приймальна комісія (відділ інтернатури) працює за адресою: м. Київ, вул. Бориспільська, 2,
e-mail: intern@kmu.edu.ua,
Тел.: +38 (099) 153-71-34

Детальніша інформація на сайті відділу інтернатури.

Фотографії з випуску ви можете завантажити тут.

26.06.2020
ПОДІЇ | Всі Події
19
ЖОВ
Екскурсія до Національного музею історії медицини
Екскурсія відбудеться 19 жовтня 2021 року о 16:00.
07 Жовтня 2021
20
ЖОВ
Курси з народної та нетрадиційної медицини
Тривалість: 20.10.2021 - 17.11.2021
13 Вересня 2021
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери