ПОДІЇ | Всі Події

Вітаємо переможця гранту від мережі медичних центрів Into-Sana!

Київський Медичний Університет, не дивлячись на складну ситуацію в країні, забезпечує своїх інтернів найкращими умовами проходження інтернатури у провідних клініках України. Наш багаторічний партнер, мережа медичних центрів Into-Sana, у цьому році надала грант на рік безкоштовного навчання інтерну першого року навчання КМУ за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на стаціонарі медичного центру Into-Sana у місті Одеса.

(Довідка: Into-Sana – надає повний комплекс медичних послуг: багатопрофільні медичні та діагностичні центри, власна лабораторія, стаціонар, цілодобова хірургічна підтримка і служба швидкої допомоги).

За умовами отримання гранту інтерни 1 року навчання мали подати документи до інтернатурі КМУ за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» та обрати базою стажування клініку мережі медичних центрів Into-Sana, потім здобувачі повинні були пройти двоетапну співбесіду з керівником навчання інтернів, лікарем-педіатром вищої категорії, кандидатом медичних наук Гнилоскуренко Анною Валеріївною та провідним фахівцем з напряму “Акушерство та гінекологія”, лікарем вищої категорії, кандидатом медичних наук Чехановим Юрієм Олександровичем.

Грант викликав значне зацікавлення серед наших інтернів і у результаті безкоштовний грант на рік навчання здобула інтерн 1 року навчання за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» Терза Ірина Святославівна.

Ми дякуємо мережі медичних центрів Into-Sana за надання гранту і вітаємо переможницю Терзу Ірину та бажаємо їй успіхів у майбутній професійній діяльності!

06.07.2023
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери