ПОДІЇ | Всі Події

Вітаємо переможця гранту від мережі медичних центрів Into-Sana!

Київський Медичний Університет, не дивлячись на складну ситуацію в країні, забезпечує своїх інтернів найкращими умовами проходження інтернатури у провідних клініках України. Наш багаторічний партнер, мережа медичних центрів Into-Sana, у цьому році надала грант на рік безкоштовного навчання інтерну першого року навчання КМУ за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на стаціонарі медичного центру Into-Sana у місті Одеса.

(Довідка: Into-Sana – надає повний комплекс медичних послуг: багатопрофільні медичні та діагностичні центри, власна лабораторія, стаціонар, цілодобова хірургічна підтримка і служба швидкої допомоги).

За умовами отримання гранту інтерни 1 року навчання мали подати документи до інтернатурі КМУ за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» та обрати базою стажування клініку мережі медичних центрів Into-Sana, потім здобувачі повинні були пройти двоетапну співбесіду з керівником навчання інтернів, лікарем-педіатром вищої категорії, кандидатом медичних наук Гнилоскуренко Анною Валеріївною та провідним фахівцем з напряму “Акушерство та гінекологія”, лікарем вищої категорії, кандидатом медичних наук Чехановим Юрієм Олександровичем.

Грант викликав значне зацікавлення серед наших інтернів і у результаті безкоштовний грант на рік навчання здобула інтерн 1 року навчання за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» Терза Ірина Святославівна.

Ми дякуємо мережі медичних центрів Into-Sana за надання гранту і вітаємо переможницю Терзу Ірину та бажаємо їй успіхів у майбутній професійній діяльності!

06.07.2023
ПОДІЇ | Всі Події
14
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Запрошуємо вас на останній у цьому навчальному році День відкритих дверей, який відбудеться 14 червня 2023 року о 16:00.
31 Травня 2024
18
ЧЕР
Запрошуємо абітурієнтів на безкоштовний тренінг: “Сучасні аспекти надання домедичної та першої медичної допомоги в умовах війни”
Тренінг відбудеться 18 червня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, ауд. 226 (Центр Симуляційного Навчання та Оцінювання).
12 Червня 2024
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
Студенти-медики склали КРОК2
14 травня 2024 року студенти медичного факультету складали один з найважливіших та найскладніших ...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери