ПОДІЇ | Всі Події

Неймовірно блискуча наукова перемога нашого Університету

Вітаємо трійку співробітників кафедри фармацевтичної та біологічної хімії, фармакогнозії з великим та безпрецедентним успіхом у сфері науково-дослідницької роботи  – отриманням Премії НАМН України та Асоціації працівників медичних вузів України для студентів за 2019 навчальний рік.

Премія отримана за науково-дослідну роботу, виконану Богданою Ящук під керівництвом завідувачки кафедрою  проф. Коновалової Олени Юріївни та старшого викладача кафедри Гуртовенко Ірини Олександрівни. На час виконання роботи Богдана Ящук була студенткою Київського медичного університету. Зараз вона продовжує свою наукову роботу, виконуючи дисертацію на рідній кафедрі.

Для глибшого розуміння, чому саме, з яких причин  вся спільнота нашого Університету неймовірно горда цією перемогою, треба зазначити наступне. Конкурс науково-дослідних робіт було проведено серед усіх (!) медичних ВНЗ України за всіма (!) спеціальностями.  Тобто, «гра йшла» і перемога була отримана не тільки на полі фармацевтики, але й на всьому повному всеохоплюючому полі всіх медичних спеціальностей.

Тема роботи – «Порівняльне фармакогностичне дослідження поліфенольного складу деяких видів роду Агастахе (Agastache J.Clayton ex Gronov)».

Цей приклад надихає всіх студентів та доводить: у конкурентному змаганні на фаховому терені  перемагають наполегливі,  сміливі та сповнені дерзання.

16.12.2020
ПОДІЇ | Всі Події
20
ЧЕР
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 20 червня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
13 Червня 2024
21
ЧЕР
Конференція “Розвиток цифрової освіти медичних та фармацевтичних працівників на етапах цифрової трансформації охорони здоров’я та розбудови електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ)”
Конференція відбудеться 21 червня 2024 року о 10:00 у флагманському кампусі Університету за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
19 Червня 2024
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
Студенти-медики склали КРОК2
14 травня 2024 року студенти медичного факультету складали один з найважливіших та найскладніших ...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери