Неймовірно блискуча наукова перемога нашого Університету

Вітаємо трійку співробітників кафедри фармацевтичної та біологічної хімії, фармакогнозії з великим та безпрецедентним успіхом у сфері науково-дослідницької роботи  – отриманням Премії НАМН України та Асоціації працівників медичних вузів України для студентів за 2019 навчальний рік.

Премія отримана за науково-дослідну роботу, виконану Богданою Ящук під керівництвом завідувачки кафедрою  проф. Коновалової Олени Юріївни та старшого викладача кафедри Гуртовенко Ірини Олександрівни. На час виконання роботи Богдана Ящук була студенткою Київського медичного університету. Зараз вона продовжує свою наукову роботу, виконуючи дисертацію на рідній кафедрі.

Для глибшого розуміння, чому саме, з яких причин  вся спільнота нашого Університету неймовірно горда цією перемогою, треба зазначити наступне. Конкурс науково-дослідних робіт було проведено серед усіх (!) медичних ВНЗ України за всіма (!) спеціальностями.  Тобто, «гра йшла» і перемога була отримана не тільки на полі фармацевтики, але й на всьому повному всеохоплюючому полі всіх медичних спеціальностей.

Тема роботи – «Порівняльне фармакогностичне дослідження поліфенольного складу деяких видів роду Агастахе (Agastache J.Clayton ex Gronov)».

Цей приклад надихає всіх студентів та доводить: у конкурентному змаганні на фаховому терені  перемагають наполегливі,  сміливі та сповнені дерзання.

16.12.2020
ЧЕР
Екскурсія до клініки «Гармонія здоров’я»
Екскурсія відбудеться 18 червня о 15:00
15 Червня 2021
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021