ПОДІЇ | Всі Події

Вітаємо Львівських студентів та запрошуємо до Києва у нашу команду!

10 червня 2015 року в Київському медичному університеті УАНМ відбулася зустріч між Президентом Університету Олександром Поканевичем та Генеральним директором Львівського медичного інституту Ігорем Гайдучком. Під час зустрічі було обговорено ряд питань щодо викликів, які постали перед освітньою спільнотою нашої держави, можливі шляхи вирішення проблемних питань функціонування вищих навчальних закладів, оновлення змісту національної освіти та багато іншого.

Одна з головних цілій Київського медичного університету УАНМ – це освітня діяльність, що передбачає підготовку високоякісних фахівців – конкурентоздатних спеціалістів на ринку праці шляхом формування медичного професіоналізму і громадянської компетентності, навичок в галузі наукових досліджень та здатності накопичувати і створювати нові знання.

Дипломи Київського медичного університету визнаються спеціалізованими медичними радами багатьох країн світу, включаючи США, Канаду, Велику Британію та ін. Перелік і обсяг навчальних курсів у КМУ УАНМ відповідають стандартам медичної освіти Європейського Союзу, що спрощує нострифікацію дипломів наших випускників. Нині Університет плідно співпрацює з міжнародними інституціями і підтримує наукові зв’язки з навчальними закладами Польщі, Великої Британії, США, Італії, Чехії, Росії, Казахстану, Канади та ін. Завдяки цьому студенти КМУ отримали унікальну можливість проходити літню виробничу практику на базі польських клінік. При цьому, щоб озброїти молодих фахівців найсучанішими надбаннями світової медицини, інтерни КМУ УАНМ можуть навчатися на базі кращих приватних клінік: «Борис», «Оберіг», «Добробут», «Isida», «Сіті клініка», «Кібер клініка Спіженка», «Lisod».

Двері Університету завжди відчинені для співпраці однодумців, яким не байдуже майбутнє нашої країни, і, реалізуючи сучасні підходи в освітній процес запроваджують нові механізми, з метою вдосконалення та підвищення якісного рівня вищої освіти.
Так, 10 червня 2015 року В Університеті відбулася зустріч між Президентом Київського медичного університету УАНМ Олександром Поканевичем та Генеральним директором Львівського медичного інституту Ігорем Гайдучком.

Довідково: Львівський медичний інститут – провідний навчальний заклад ІІІ рівня акредитації, котрий створений у 2004 році. ЛМІ активно проводить міжнародну діяльність – бере участь у Міжнародних виставках, нагороджений багатьма почесними званнями дипломами, зокрема, дипломом «За активну участь в інноваційній модернізації національної системи освіти» в Третій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти 2012», дипломом «Лідер міжнародної діяльності» та Дипломом «За вагомий внесок у розвиток національної освіти», дипломом Гран-Прі «Лідер вищої освіти України» в Рейтинговому виставковому конкурсі та Дипломом “За презентацію досягнень в інноваційній модернізації національної освіти”. Також ЛМІ став лауреатом конкурсу I ступеня в номінації «Інновації у діяльності вищого навчального закладу з інтеграції в європейський освітній і науковий простір».

Під час зустрічі було обговорено ряд питань щодо викликів, які постали перед освітньою спільнотою нашої держави, можливі шляхи вирішення проблемних питань функціонування вищих навчальних закладів, оновлення змісту національної освіти та багато іншого.
По завершенні зустрічі, керівниками КМУ УАНМ та ЛМІ Олександром Поканевичем та Ігорем Гайдучком було укладено договір про післядипломну освіту, що надає можливість студентам Львівського медичного університету проходити інтернатуру на базах провідних сучасних приватних клінік, а саме: «Борис», «Оберіг», «Добробут», «Isida», «Сіті клініка», «Кібер клініка Спіженка», «Lisod», Онкологічний центр «КіберКлініка Спіженка» та іншихі медичних закладів, з якими Київський медичний університет тісно співпрацює.

15.06.2015
ПОДІЇ | Всі Події НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
Студенти-медики склали КРОК2
14 травня 2024 року студенти медичного факультету складали один з найважливіших та найскладніших ...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери