Вітальна зустріч лікарів-інтернів 2023 року вступу

З серпня 2023 року розпочалася практична частина інтернатури на базах стажування у лікарів-інтернів Київського Медичного Університету. Ми раді вітати у стінах КМУ інтернів першого року, які навчаються за 20 спеціальностями.

1 вересня 2023 року, до Дня знань, інтерни першого року навчання зібралися у палаці культури «Дарниця» на вітальну зустріч з керівництвом Університету, представниками кафедр і почесними гостями.

З початком навчання в інтернатурі лікарів-інтернів привітали: президент Поканевич Олександр Валерійович, ректор Івнєв Борис Борисович, Галушко Олександр Анатолійович, проректор з науково-педагогічної роботи та безперервного професійного медичного розвитку, почесні гості, представники лікарень-партнерів та викладачі кафедр КМУ, зокрема серед них: Калашник Микола Володимирович, т.в.о. голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації; Шагов Євген Анатолійович, керівник Глобал Ейдж Менеджмент Академі, доцент кафедри інфекційних хвороб, фтизіатрії та пульмонології КМУ; Козлов Вадим Владиславович, головний лікар медичної мережі «Гармонія здоров’я»; Петрушанко Анатолій Михайлович, директор СтоматЦентру «УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ»; Чічірка Тетяна Василівна, завідуюча Аптеки № 9 ТОВ «Анела»; Аліпова Наталія Федорівна, головний лікар ТОВ «Ісіда».

До вітань доєдналися представники кафедр Київського Медичного Університету, де інтерни проходять освітню частину навчання. Про організацію навчання інтернів та заповнення необхідних документів розповіла у своїй презентації Двірська Оксана Василівна, завідувач відділу інтернатури Київського Медичного Університету.

Ми раді вітати лікарів-інтернів першого року навчання в інтернатурі КМУ та зробимо все можливе, щоб вони стали висококваліфікованими фахівцями.

Вітання президента КМУ Олександра Поканевича дивіться за посиланням

Переглянути фото з вітальної зустрічі ви можете за посиланням. Увага! Доступ до фото лише з корпоративного акаунту.