ПОДІЇ | Всі Події

ВИПУСК 2014

 

 ПРОМОВА СОРОКІНОЇ АННИ

Доброго дня вельмишановні Олександр  Валерійович, Віктор Андрійович, шановні викладачі, колеги та гості нашого свята.  Від імені випускників 2014 року  хочемо щиро   подякувати всім викладачам нашого університету, адже  на протязі в кого 5, а в кого 6 років ви давали нам знання на досить високому рівні, шкода ми не завжди хотіли їх отримувати, дякуємо за ваше терпіння, гарне ставлення  до нас та професіоналізм. Хочемо подякувати  почесного ректора  нашого університету Віктора Андрійовича,  за те  що ви допомагали кожному студентові вирішувати проблеми, ми на все життя запам’ятаємо ваші бездоганні  лекції по фармакології, дякуємо за вашу мудрість, розуміння та терпіння до студентів, за все що ви зробили  хорошого для нас, та нашого університету.

Хочемо подякувати деканів  медичного, стоматологічного та фармацевтичних факультетів, ви завжди в  будь якій  ситуації  та в будь який  час  намагалися нам допомогти, вирішувати наші проблеми, які виникали в ході навчального процесу. Якщо виникали  у нас якісь запитання ми зверталися  до вас за допомогою.  Дякуємо за все,що  ви зробили для студентів. Та ще окремо спасибі інспекторові медичного факультету  Ользі Іванівні:  «Ви мов друга мама яка в  будь який  час йшла на допомогу, розділяли з нами радість та сльози. Ви завжди залишитесь в наших серцях»

Низький уклін нашим батькам  та фінансовим спонсорам, що оплачували навчання, дарували любов та розуміння.

Хочемо запевнити наших викладачів , що професія лікаря  ніколи не буде обтяжливою, а лише приємною місією тому що найцінніше кожної людини  це її життя. Адже ми добре розуміємо, що здоров’я нації є базовою умовою нормального розвитку та благополуччя  країни. Слова великого Гааза: «Поспішайте робити добро» нехай же милосердя і добро  завжди осявають наш нелегкий, але почесний шлях у медицині.

Ми випускники будемо пам’ятати про  нашу  Alma Mater,  хто ми  та звідки вишли. Ми з гордістю говоритимемо, що закінчили унікальний Університет, тому що він один в нашій країні, в якому студенти вивчають не традиційну  медицину.

А на завершення хочу  прочитати вірш:


Жалейте каждого больного
Всем серцем, всей своей душой,
И не считайте за чужого,
Какой бы ни был он чужой.
Пусть к вам потянется калека,
Как к доброй матери-дитя;
Пусть в человеке человека
Увидет, серцем к вам летя.
И, обнадежив безнадежность,
Все возлюбя  и все простив,
Такую проявите нежность,
Что б умирающий стал Жив!
И будет радостна вам снова
Вся эта грустная земля…
Жалейте каждого больного,
Ему сочувственно внемля. 

23.07.2014
ПОДІЇ | Всі Події
07
ЛЮТ
Курси з іридодіагностики
Тривалість: 07.02.2022 - 18.02.2022
01 Січня 2022
14
ЛЮТ
Курси "Основи масажу"
Тривалість: 14.02.2022 - 04.03.2022
01 Січня 2022
21
ЛЮТ
Курси з фітотерапії
Тривалість: 21.02.2022 - 04.03.2022
01 Січня 2022
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери