ПОДІЇ | Всі Події

Відзначаємо Загальнонаціональний День Єднання

16 лютого 2023 року в Україні, згідно з указом Президента України, відзначається Загальнонаціональний День єднання. День єднання вперше був запроваджений в Україні у 2022 році на тлі ескалації напруги на російсько-українському кордоні. Всі пам’ятають ті страшні дні.

Великий колектив Київського Медичного Університету зібрався перед входом у флагманський корпус і виконав гімн України. Сьогодні, як ніколи, ми пропускаємо слова «згинуть наші вороженьки як роса на сонці, запануєм і ми, браття, у своїй сторонці» через себе, своє життя, минуле та майбутнє. Це не історії з уроків української літератури або історії, це реальність. З перших днів повномасштабної війни Росії проти України українці пліч-о-пліч йдуть до своєї спільної мети – вибити ворога з рідної землі.

Тож, закликаємо всіх долучатися до Загальнонаціонального Дня єднання! Захищаємо Україну кожен на своєму фронті! Ми єдині – і в єдності наша сила і наша перемога!

16.02.2023
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери