Відкриваємо для себе Київ: Національний музей історії медицини

У старому будинку у самому центрі Києва, поряд з першою у нашому місті станцією швидкої допомоги, розташований Національний музей історії медицини.

Студенти-іноземці з задоволенням відвідують подібні історичні місця, де все дихає старовиною, а музейні екскурсоводи із захопленням розповідають цікаві факти з історії медицини.

Експозиція музею охоплює історію медицини нашої країни, тому ознайомлення з лікарськими традиціями, інколи зовсім не схожими на традиції країн наших слухачів, та особистостями, прізвища яких вже відомі з назв вулиць чи установ, було дуже пізнавальним. Особливо вразили зал мумій, колекції старовинних інструментів лікарів різних спеціальностей та єдині в Україні музейні діорами. А з персоналій дуже зацікавили особистості Олександра Богомольця та Миколи Пирогова. Та й взагалі прогулянка по центру Києва з відвідуванням Володимирського собору та ботанічного саду ім. Фоміна нікого не лишила байдужим!

01.07.2020
КВІ
Підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Педіатрія»
Підсумкова науково-практична конференція конкурсу відбудеться 15 квітня 2021 року о 10:00 за адресою: м. Київ, вул. Бориспільська, 2, аудиторія 302.
12 Квітня 2021