Відкриття VII науково-практичної конференції «Глаукома + 2022. Глаукома. Катаракта. Діабет ока»

9 вересня 2022 року у Київському медичному університеті відбулося відкриття VII науково-практичної онлайн-конференції з міжнародною участю «Глаукома + 2022. Глаукома. Катаракта. Діабет ока». Організатори конференції – Київський медичний університет та ГО “Українське глаукомне товариство”.

У відкритті конференції взяли участь: Веселовська Зоя Федорівна, заслужений лікар України, Лауреат державної премії України, академік НАМН України, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри хірургічних хвороб №2 КМУ; Івнєв Борис Борисович, ректор Київського медичного університету, доктор медичних наук, професор; Іванько Олександр Вікторович головний лікар Київської міської клінічної лікарні №1, доктор медичних наук та Риков Сергій Олександрович, завідувач кафедри офтальмології НМУОЗ ім П.Л. Шупика, доктор медичних наук, професор. Учасники пленарного засідання привітали учасників конференції, яка проводиться вже всьоме і стала однією з найвідоміших і найавторитетніших наукових конференцій з офтальмології в Україні, і висловили сподівання, що наступна конференція відбудеться офлайн у мирний час.

Основна увага цьогорічної конференції направлена на питання лікування та спостереження глаукоми, травми та інших очних проблем. Наразі, у часи військового стану в країні, комплексний підхід до вирішення найскладніших проблем здоров’я людини стає найбільш ефективним, а питання збереження зору залишаються ключовими.

На учасників конференції 9-10 вересня чекають професійні майстер-класи та обговорення найгостріших питань офтальмології з провідними українськими та европейськими експертами, серед яких: президент ESCRS Oliver Findl, президент EGS Fotis Topouzis (Греція), президент EGS (2016-2017) Anja Tuulonen (Фінляндія) та президент EGS (2012-2015) Саrlo Traverso (Італія), президент глаукомного товариства Туреччи Ilgaz Yalvac (Турція), президентом Глаукомного товариства Чехії Marek Fichtl, президентом спілки офтальмохірургів Польщі Robert Rejdak, професорами Andrzej Grzybowski та Jaromir Wasyluk (Польща), Ulrich Spandau (Швеція), Аna Sansesau (Аргентина) та інші.

Бажаємо учасникам конференції цікавої і плідної роботи!

Детальнішу інформацію про конференцію дивіться за посиланням.

Екскурсія до СтоматЦентру “УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ”
 Запрошуємо 10 травня 2024 року о 15:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до СтоматЦентру "УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ".
07 Травня 2024
Запрошуємо абітурієнтів на безкоштовний тренінг: “Сучасні аспекти надання домедичної та першої медичної допомоги в умовах війни”
Тренінг відбудеться 14 травня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, ауд. 226 (Центр Симуляційного Навчання та Оцінювання).
07 Травня 2024