ПОДІЇ | Всі Події

Відкриття нових спеціальностей в КМУ у співпраці з провідними іноземними університетами: “Фізична реабілітація”, “Медсестринство”, “Клінічна психологія”

Польський Кампус КМУ є не лише успішним прикладом європейської інтеграції українського закладу вищої освіти, а й прагне стати хабом для акумуляції та впровадження проектів на вимогу часу. Одним з таких напрямів для нас стане відкриття освітніх програм:

– “Фізична реабілітація”
– “Клінічна психологія”
– “Медсестринство”

За технічної та фінансової підтримки ЄБРР, ці програми потім будуть впроваджені в Україні. У нашій країні є  велика прогалина у сфері реабілітації та величезний попит на фахівців, підготовлених відповідно до міжнародних протоколів. Партнерами та провідниками у розробці освітніх програм стануть провідні Європейські університети, які поділяться досвідом впровадження подібних програм. Вже проведено низку переговорів з нашими іноземними колегами та сформовано робочу групу.

10.08.2023
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери