Відгук про навчання в Університеті від минулорічного переможця університетського гранту

Шановні абітурієнти, нагадуємо вам про суперможливість отримати Університетський грант КМУ – 1 рік безкоштовного навчання!

Для участі у конкурсі необхідно до 25 серпня 2023 року подати оригінали документів на навчання до Приймальної комісії КМУ.

Університет щороку надає університетський грант студентам 1 та 2 курсу всіх факультетів. Ми хочемо познайомити вас з переможцем конкурсу 2022, наразі студенткою 3-го курсу стоматологічного факультету, Оксаною Мадлєєвою. Вона вступила до нас після закінчення медичного коледжу за спеціальністю «Зубний технік».

Оксана з дитинства мріяла стати лікарем-стоматологом, адже мала проблеми з зубами і багато часу провела у стоматологічному кабінеті. Після закінчення стоматологічного факультету і інтернатури вона планує працювати за спеціальністю «стоматолог-ортодонт». Про Київський Медичний Університет дівчина дізналася з соціальних мереж, зокрема, була підписана на інстаграм студентки стоматологічного факультету Анастасії Іващенко.

За словами Оксани, після року навчання у КМУ, їй надзвичайно імпонує толерантне відношення викладачів до студентів. Студенти КМУ навчаються у нових, гарних, сучасно обладнаних аудиторіях, відпрацьовують практичні заняття на манекенах у Центрі симуляційного навчання та оцінювання КМУ. Університет має велику базу електронної бібліотеки, що дуже зручно для вивчення навчальних дисциплін.

Студенти-стоматологи беруть участь у різних цікавих заходах, зокрема, у стоматологічних конкурсах, вікторинах та зустрічах з провідними лікарями стоматологами. Студенти мають унікальну можливість навчатися у KMU POLISH CAMPUS у безпечних та комфортних умовах і проходити літню практику у стоматологіях Сілезького воєводства у Польщі. Оксана планує наступного літа поїхати на стоматологічну практику.

Тож, запрошуємо всіх абітурієнтів вступати до Київського Медичного Університету! Саме тут ви зможете здійснити свою мрію і стати лікарями-фахівцями високого рівня! Бажаємо перемоги, та чекаємо на вас в Приймальній комісії КМУ!

22.08.2023
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024