ПОДІЇ | Всі Події

Відгук про проходження інтернатури у КМУ

Київський Медичний Університет пропонує нашим інтернам кращі умови проходження інтернатури у провідних приватних та державних клініках міста Києва.

Інтерни КМУ після закінчення інтернатури мають можливість залишилися на базі клініки, або продовжити навчатися в аспірантурі Київського Медичного Університету

Запрошуємо вас переглянути відгук Тетяни Анатоліївни Одінцової, нашого колишнього інтерна за спеціальністю “Неврологія”, а тепер асистента кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації про проходження інтернатури в КМУ та подальшу роботу на кафедрі.

Тетяна проходила інтернатуру у КМУ за спеціальністю «Неврологія» у клініці «Борис», після закінчення навчання вступила до аспірантури КМУ під керівництвом професора Оксани Олегівни Копчак. Разом з Оксаною Олегівною була обрана тема дисертаційної роботи «Особливості когнітивних та психоемоційних розладів у хворих на розсіяний склероз». В листопаді 2022 року Тетяна захистила дисертацію та отримала вчений ступінь доктора філософії.

З 2020 року вона працює асистентом кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації і викладає дисципліну «Неврологія» англійською мовою. Тетяна постійно підвищує свою кваліфікацію, як у лікувальній сфері так і в освітній сферах. Результати її наукових досліджень опубліковані у журналах бази Scopus та представлені на міжнародних конференціях.

Тетяна – лише один приклад успішної кар’єри до 30 років, а серед випускників КМУ є  багато таких історій. Тож, чекаємо вас в інтернатурі Київського Медичного Університету! Кращі мають навчатися у кращих!

Контакти відділу інтернатури:
E-mail: intern@kmu.edu.ua
Тел.: +38 (066) 490-09-55

12.06.2023
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери