Відбувся загальноуніверситетський День відкритих дверей

Останній у цьому році День відкритих дверей відбувся 23 червня 2023 року в КМУ, зібравши зацікавлених абітурієнтів та їхніх батьків.

Спочатку з вітальним словом до присутніх звернувся ректор КМУ, Івнєв Борис Борисович, далі відповідальний секретар приймальної комісії Єна Марина Сергіївна показала презентацію Університету, розповіла про особливості вступної кампанії 2023, цьогорічні правила вступу та можливості отримання університетського гранту, навчання у Польському кампусі КМУ та проходження літньої практики в Польщі.

Цього разу на Дні відкритих дверей були присутні всі декани: Наталія Костянтинівна П’ятниця-Горпинченко, декан медичного факультету; Ірина Миколаївна Тимченко, декан стоматологічного факультету; Олена Олексіївна Хомич, декан фармацевтичного факультету.

Вони детальніше розповіли абітурієнтам про факультети Київського Медичного Університету, крім того до виступів деканів долучилися представники університетських кафедр: Середа Петро Іванович, завідувач кафедри фармакології, клінічної фармакології, патологічної фізіології; Бєлоусов Ігор Олегович, завідувач відділення ендоскопічної хірургії з операційним блоком КНП «Академія здоров’я людини», лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії, асистент кафедри хірургічних хвороб №1 та Дмитрашко В’ячеслав Владиславович, асистент кафедри терапевтичної стоматології та пародонтології, директор Центру симуляційного навчання та оцінювання стоматологічного факультету. Представники кафедр розповіли про свої структурні підрозділи та запросили до вступу до Київського Медичного Університету.

Наприкінці Дня відкритих дверей відбувся розіграш подарунку від Університету серед присутніх у залі абітурієнтів. Університетську брендовану продукцію отримала Болдирєва Валерія. Ми вітаємо Валерію з виграшем і раді будемо бачити її студенткою Київського Медичного Університету!

Після закінчення Дня відкритих дверей, декани провели для учасників екскурсії флагманським корпусом Університету, зокрема, вони відвідали нову університетську бібліотеку, навчальні аудиторії, Student Service та один з найсучасніших серед медичних університетів Центр симуляційного навчання та оцінювання, де студенти та інтерни КМУ відпрацьовують свої практичні навики.

Чекаємо вас у Київському Медичному Університеті!

Переглянути відеозапис Дня відкритих дверей ви можете за посиланням

Питання приймальній комісії ви можете надіслати сюди. Нагадуємо, що в цьому році Київський Медичний Університет знову оголошує конкурс на грант – рік безкоштовного навчання! Подати заяву на участь в конкурсі ви можете тут.

Контакти приймальної комісії:
Е-mail: admission@kmu.edu.ua