ПОДІЇ | Всі Події

Відбувся випуск у студентів КМУ

26 червня 2015 р. в Київському медичному університеті УАНМ відбулася церемонія випуску лікарів та провізорів. На захід, який проводився у приміщенні Київського медичного коледжу № 4, завітав Надзвичайний та Повноважний Посол Федеративної Республіки Нігерії в Україні Афолабі Джуліус Адефідіпе, проректор з міжнародних зв’язків НМАПО імені П.Л.Шупика проф. А.Л. Косаковський, також церемонію відвідали представники адміністрації закладу, викладачі, батьки та теперішні студенти КМУ УАНМ.

У зверненні президента Університету, яке зачитав проректор з навчально-методичної роботи М.М. Матяш, крім вітань з нагоди випуску, йшлося про проблему вибору (чи діагностичного, чи життєвого) та набуття мудрості для її вирішення. Адже навіть одне з головних гасел медицини “Noli nocere! – Не зашкодь!” має продовження: “Si juvare non potes – якщо не можеш допомогти”. І саме в намаганні знайти оптимальну відповідь, що краще в цій ситуації – чи діяти, чи відмовитися від діяльності – полягає майстерність лікаря.

Посол Нігерії пан Афолабі Джуліус Адефідіпе зауважив, що наші країни мають схоже прагнення досягнути щастя та спокою для всіх громадян. Пан Посол зазначив, що зараз в Україні навчаються понад шість тисяч студентів з Нігерії. Посилення співпраці, впровадження англомовного навчання сприятиме не тільки розширенню світогляду студентів унаслідок культурного обміну, але й забезпечить Нігерію високоякісними спеціалістами з європейською освітою.

Проф. А.Л. Косаковський у своєму виступі привітав випускників і зауважив, що навчання триває, і попереду у них наступний, але не останній етап професійного вишколу – інтернатура. Протягом останніх років КМУ УАНМ підписав низку угод з кращими приватними клініками Києва, щоб навчати своїх інтернів за останнім словом медичної науки.

Представники студентства – від медичного, стоматологічного та міжнародного медичного факультетів – дякували своїм викладачам за отримані знання та увагу, бажали подальшого процвітання Університету та Україні.

Насамкінець проректор М.М. Матяш зачитав наказ ректора КМУ УАНМ В.А. Туманова про випуск студентів та вручив їм дипломи про повну вищу освіту.

[slideshow_deploy id=’1936’]

30.06.2015
ПОДІЇ | Всі Події НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
Студенти-медики склали КРОК2
14 травня 2024 року студенти медичного факультету складали один з найважливіших та найскладніших ...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери