ПОДІЇ | Всі Події

Відбувся відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів

12 липня 2023 року у Центрі на базі стоматологічного факультету Київського Медичного Університету відбувся відкритий тренінг для абітурієнтів, які планують стати лікарями-стоматологами. Наші майбутні вступники змогли сповна відчути себе практикуючими лікарями-стоматологами та відпрацювати на манекенах базові стоматологічні навички.

Тренінг провів для абітурієнтів Дмитрашко В’ячеслав Владиславович, асистент кафедри терапевтичної стоматології, випускник КМУ, зокрема він розповів про організацію робочого місця лікаря-стоматолога, ознайомив присутніх з професійною гігієною порожнини рота та продемонстрував на манекенах лікування карієсу.

Після закінчення тренінгу, з абітурієнтами зустрілася відповідальний секретар приймальної комісії Єна Марина Сергіївна, яка показала презентацію Університету, розповіла про особливості вступної кампанії 2023 та можливості отримання університетського гранту.

Вступники були у захваті від тренінгу, який переконав їх, що вони на правильному шляху і докладуть всіх зусиль, щоб восени стати студентами стоматологічного факультету Київського Медичного Університету.

Дякуємо організаторам за проведення корисного та цікавого тренінгу!

13.07.2023
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери