Відбувся перший тренінг “Техніка ефективних і позитивних комунікацій” від Освітнього Хабу

В Університеті успішно стартував курс тренінгів для розвитку soft skills у студентів, викладачів та співробітників, організований Освітнім Хабом міста Києва. Це – успішний соціальний проект Київської міської державної адміністрації, який вже більше 4-х років успішно виконує свою основну місію – реалізацію концепції «Навчання протягом життя».

Перший авторський тренінг “Техніка ефективних і позитивних комунікацій” відбувся 20 лютого 2020 року і зібрав зацікавлених слухачів різного віку. Автор тренінгу Тетяна Швацька, тренер-андрогог Освітнього Хабу під час двогодинного заходу розглянула такі важливі питання успішного і позитивного спілкування як: що таке комунікація, знайомство з емоційним станом, комунікативні бар’єри, доступ до позитивної емоції, репрезентативні системи, управління емоціями, робота над негативною емоцією та мімічні калібровки.

Дякуємо Тетяні Швацькій за цікавий та корисний захід і запрошуємо всіх бажаючих наступного тижня на новий тренінг від Освітнього Хабу!

21.02.2020
ТРА
Тренінг з базових хірургічних навичок
Дата та час: 17 травня 2021 року о 16:00
Місце проведення: вул. Бориспільська, 2, аудиторія №224 (поверх 2, Центр симуляційного навчання та оцінювання)
14 Травня 2021
ТРА
Тренінг з базової підтримки життя
Дата та час: 19 травня 2021 року о 16:00.
14 Травня 2021
День відкритих дверей OFFLINE