Відбувся майстер-клас Basic Life Support

Відбувся майстер-клас BLS для інтернів та студентів-медиків

22 липня в Київському медичному університеті відбувся майстер-клас Basic Life Support (BLS), який організували Загони швидкого реагування Червоного Хреста та Хірургічний клуб «Armata manus». Адже відомо, що кваліфікована перша медична допомога, надана протягом перших 4 хвилин, збільшує шанси на порятунок потерпілого на 30%. За декілька годин майстер-класу його учасники плідно попрацювали над навиками роботи з автоматичним зовнішнім дефібрилятором і мішком Амбу, вдосконалили навички виконання серцево-легеневої реанімації та надання допомоги при непрохідності дихальних шляхів.

Дякуємо організаторам за проведення цікавого і корисного майстер-класу!

23.07.2020
КВІ
Підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Педіатрія»
Підсумкова науково-практична конференція конкурсу відбудеться 15 квітня 2021 року о 10:00 за адресою: м. Київ, вул. Бориспільська, 2, аудиторія 302.
12 Квітня 2021