ПОДІЇ | Всі Події

Відбувся круглий стіл «Інтернатура КМУ – нові можливості та перспективи»

Навіть у складних умовах карантину Київський медичний університет не припиняє розвиток проектів, спрямованих на розбудову найсучаснішої інтернатури України.

Так, 28 січня 2021 року майбутні лікарі змогли долучитися до участі в круглому столі у форматі online «Інтернатура КМУ – нові можливості та перспективи».

Захід відкрили президент Київського медичного університету Поканевич Олександр Валерійович та ректор Івнєв Борис Борисович, які закликали старшокурсників медичних університетів вступати до інтернатури КМУ і стати частиною кращого приватного закладу вищої освіти України.

Потім, під час презентації проректора з післядипломної освіти та науково-педагогічної роботи Доан Світлани Іванівни на тему: «Інтернатура Київського медичного університету – правильний вибір» старшокурсники провідних медичних ЗВО змогли дізнатися про численні переваги інтернатури Київського медичного університету: широкий спектр спеціальностей, гнучку та лояльну цінову політику, індивідуальний підхід до кожного вступника, проходження заочної частини інтернатури в кращих приватних та державних закладах охорони здоров’я з можливістю подальшого працевлаштування, вільний вибір клінічної бази, грантові програми від найвідоміших приватних клінік.

Програму круглого столу продовжили виступи керівництва Університету та представників приватних клінік, зокрема, Козлова Вадима Владиславовича, керівника підготовки інтернів за спеціальністю «урологія», головного лікаря МЦ «Гармонія здоров’я» на Лівобережній, Гуркіної Наталії Василівни, лікаря-педіатра МЦ «Веста», Симонця Євгена Миколайовича, декана медичного факультету КМУ, Копчак Оксани Олегівни, завідувача кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації. У своїх доповідях вони розповіли про навчання в інтернатурі КМУ та запросили проходити інтернатуру у їхніх медичних центрах.

Поділилися своїми позитивними враженнями від проходження інтернатури у кращих приватних клініках міста Києва наші інтерни, які вже навчаються в КМУ.

Закінчився круглий стіл актуальною лекцією Білоусової Інни Володимирівни, керівника підготовки інтернів за спеціальністю «дерматовенерологія» на тему: «Знезараження рук у пандемію COVID-19: дві сторони однієї медалі», під час якої присутні дізнались, як зберегти руки в режимі частого миття та знезараження і які проблеми шкіри рук можуть в цей час виникнути.

До трансляції круглого столу в Youtube та Instagram долучилися не лише старшокурсники КМУ, але й випускники медичних ЗВО з Києва, Вінниці, Харкова, Львова, Чернівців, Тернополя, Івано-Франківська, Одеси, Сум, Дніпра, Запоріжжя та інших міст. Протягом трансляції понад 50 вступників з різних куточків України змогли поставити питання про особливості вступу до нашої інтернатури та отримати на них детальні вичерпні відповіді від Світлани Іванівни Доан.

Якщо ви не встигли на нашу трансляцію, то повний запис можна переглянути за цим посиланням.

Дякуємо всім учасникам заходу та закликаємо вже сьогодні подавати заяву онлайн на вступ до інтернатури КМУ на сайті http://intern.kmu.edu.ua/.
Кращі повинні навчатися в кращих!

01.02.2021
ПОДІЇ | Всі Події НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
Студенти-медики склали КРОК2
14 травня 2024 року студенти медичного факультету складали один з найважливіших та найскладніших ...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери