ПОДІЇ | Всі Події

Відбувся круглий стіл «Інтернатура КМУ – нові можливості та перспективи»

Навіть у складних умовах карантину Київський медичний університет не припиняє розвиток проектів, спрямованих на розбудову найсучаснішої інтернатури України.

Так, 28 січня 2021 року майбутні лікарі змогли долучитися до участі в круглому столі у форматі online «Інтернатура КМУ – нові можливості та перспективи».

Захід відкрили президент Київського медичного університету Поканевич Олександр Валерійович та ректор Івнєв Борис Борисович, які закликали старшокурсників медичних університетів вступати до інтернатури КМУ і стати частиною кращого приватного закладу вищої освіти України.

Потім, під час презентації проректора з післядипломної освіти та науково-педагогічної роботи Доан Світлани Іванівни на тему: «Інтернатура Київського медичного університету – правильний вибір» старшокурсники провідних медичних ЗВО змогли дізнатися про численні переваги інтернатури Київського медичного університету: широкий спектр спеціальностей, гнучку та лояльну цінову політику, індивідуальний підхід до кожного вступника, проходження заочної частини інтернатури в кращих приватних та державних закладах охорони здоров’я з можливістю подальшого працевлаштування, вільний вибір клінічної бази, грантові програми від найвідоміших приватних клінік.

Програму круглого столу продовжили виступи керівництва Університету та представників приватних клінік, зокрема, Козлова Вадима Владиславовича, керівника підготовки інтернів за спеціальністю «урологія», головного лікаря МЦ «Гармонія здоров’я» на Лівобережній, Гуркіної Наталії Василівни, лікаря-педіатра МЦ «Веста», Симонця Євгена Миколайовича, декана медичного факультету КМУ, Копчак Оксани Олегівни, завідувача кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації. У своїх доповідях вони розповіли про навчання в інтернатурі КМУ та запросили проходити інтернатуру у їхніх медичних центрах.

Поділилися своїми позитивними враженнями від проходження інтернатури у кращих приватних клініках міста Києва наші інтерни, які вже навчаються в КМУ.

Закінчився круглий стіл актуальною лекцією Білоусової Інни Володимирівни, керівника підготовки інтернів за спеціальністю «дерматовенерологія» на тему: «Знезараження рук у пандемію COVID-19: дві сторони однієї медалі», під час якої присутні дізнались, як зберегти руки в режимі частого миття та знезараження і які проблеми шкіри рук можуть в цей час виникнути.

До трансляції круглого столу в Youtube та Instagram долучилися не лише старшокурсники КМУ, але й випускники медичних ЗВО з Києва, Вінниці, Харкова, Львова, Чернівців, Тернополя, Івано-Франківська, Одеси, Сум, Дніпра, Запоріжжя та інших міст. Протягом трансляції понад 50 вступників з різних куточків України змогли поставити питання про особливості вступу до нашої інтернатури та отримати на них детальні вичерпні відповіді від Світлани Іванівни Доан.

Якщо ви не встигли на нашу трансляцію, то повний запис можна переглянути за цим посиланням.

Дякуємо всім учасникам заходу та закликаємо вже сьогодні подавати заяву онлайн на вступ до інтернатури КМУ на сайті http://intern.kmu.edu.ua/.
Кращі повинні навчатися в кращих!

01.02.2021
ПОДІЇ | Всі Події
29
ЛИС
The “Tracheal Intubation” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 15:00.
25 Листопада 2021
29
ЛИС
The “Central Vein Catheterization” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 16:30.
25 Листопада 2021
30
ЛИС
Майстер-клас Центру кар’єри КМУ на тему: «Як написати супровідний лист?»
Захід відбудеться в онлайн-форматі 30 листопада о 16:00
26 Листопада 2021
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери