Відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

6 лютого в Університеті заслухали кращі студентські наукові роботи в рамках Першого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. У конкурсі взяли участь студенти медичного факультету – Клепач Дарія, Сой Аліса, Оморегі Соня, Охікхуаре Олівіа, Децюра Володимир, Петренко Юлія, Тасенко Михайло, Бац Наталія; фармацевтичного факультету – Мишолов Анастасія, Франтеску Георгій та Фоміна Катерина.

Автори найкращих наукових робіт отримали спеціальні дипломи від ректора Університету, д.мед.н., професора Івнєва Бориса Борисовича. Хвилювання молодих науковців та їх наукових керівників, творча атмосфера, плідні дискусії та море позитивних вражень зробило неповторним цей день.

Дякуємо нашим студентам за вклад у розвиток сучасної медичної науки в Університеті та бажаємо лауреатам перемог у Другому турі конкурсу!

ВЕР
Курси з іридодіагностики