Відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

6 лютого в Університеті заслухали кращі студентські наукові роботи в рамках Першого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. У конкурсі взяли участь студенти медичного факультету – Клепач Дарія, Сой Аліса, Оморегі Соня, Охікхуаре Олівіа, Децюра Володимир, Петренко Юлія, Тасенко Михайло, Бац Наталія; фармацевтичного факультету – Мишолов Анастасія, Франтеску Георгій та Фоміна Катерина.

Автори найкращих наукових робіт отримали спеціальні дипломи від ректора Університету, д.мед.н., професора Івнєва Бориса Борисовича. Хвилювання молодих науковців та їх наукових керівників, творча атмосфера, плідні дискусії та море позитивних вражень зробило неповторним цей день.

Дякуємо нашим студентам за вклад у розвиток сучасної медичної науки в Університеті та бажаємо лауреатам перемог у Другому турі конкурсу!

Відкритий тренінг на тему: “Сучасні аспекти надання домедичної та першої медичної допомоги в умовах війни”
Тренінг відбудеться 16 квітня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, ауд. 226 (ЦЕНТР СИМУЛЯЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ТА ОЦІНЮВАННЯ КМУ).
08 Квітня 2024
Відбудеться екскурсія до медичного центру «Smart Medical Centre»
Київський Медичний Університет продовжує знайомити майбутніх інтернів з базами стажування. Запрошуємо 16 квітня 2024 року 14:30 на екскурсію до медичного центру мережі клінік «Smart Medical Centre».
11 Квітня 2024
Відбудеться лекція на тему: «Мінна безпека»
Лекція відбудеться 17 квітня 2024 року об 11:30 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
03 Квітня 2024
Екскурсія до стоматології DentStyle
 Запрошуємо 18 квітня 2024 року о 10:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології DentStyle.
15 Квітня 2024