ПОДІЇ | Всі Події

Відбувся другий етап Міжнародного конкурсу клінічного випадку (GCCC 2023)

11 березня 2023 року відбувся 2-й етап конкурсу GCCC 2023 на базі організаторів конкурсу та наших багаторічних партнерів – компанії «Dentsply Sirona». Неймовірна атмосфера, що завжди панує на різних етапах цього щорічного свята реставраційної майстерності, надихала і запалювала серця майбутніх фахівців любов’ю до стоматології.

12 студентів КМУ взяли участь у майстер-класі з художньої реставрації бічної та фронтальної груп зубів під керівництвом тренера компанії, практикуючого лікаря-стоматолога – Дмитра Неліпи.

Серед виконаних робіт було обрано три найкращі реставрації, що були виконані на фантомах. І місце – Роман Бородкін, ІІ місце – Дмитро Лук’янчук, ІІІ місце – Анастасія Іващенко.

Переможці 2-го етапу виконають реставрації пацієнтам на клінічному етапі під керівництвом тренера компанії та викладачів кафедри терапевтичної стоматології та пародонтології, що проходитиме 27 березня 2023 року на базі СтоматЦентру «УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ» з 09:00 до 15:00.

Висловлюємо подяку керівництву Університету у сприянні проведенні студентського заходу, компанії «Dentsply Sirona» в особі менеджера з клінічної освіти в Україні – Оксані Докашенко та тренеру компанії Дмитру Неліпі!

Щиро бажаємо успіхів нашим молодим талантам!

17.03.2023
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери