ПОДІЇ | Всі Події

Пройшов День відкритих дверей, присвячений післядипломній освіті у КМУ

Незабаром стартує вступна кампанія 2023, і Київський Медичний Університет продовжує проводити дні відкритих дверей для абітурієнтів, які бачать себе у майбутньому лікарями, лікарями-стоматологами або фармацевтами.

Черговий День відкритих дверей відбувся 2 червня 2023 року в КМУ  і, як завжди, він зібрав багато зацікавлених абітурієнтів та їхніх батьків.

Спочатку з вітальним словом до присутніх звернувся ректор КМУ, Івнєв Борис Борисович, далі відповідальний секретар приймальної комісії Єна Марина Сергіївна показала презентацію Університету, розповіла про особливості вступної кампанії 2023, цьогорічні правила вступу та можливості отримання університетського гранту.

Цього разу ми детально зупинилися на розповіді про наш факультет післядипломної освіти, наприклад, як обрати певну медичну спеціальність, на які спеціальності треба вчитися додатково ще 3 роки, а на які – 1 рік.

Нагадуємо, що студенти КМУ мають можливість після закінчення навчання вступити до інтернатури Київського Медичного Університету за 17 спеціальностями: акушерство та гінекологія (3 роки), анестезіологія та інтенсивна терапія (3 роки); внутрішні хвороби (2 роки); загальна практика – сімейна медицина (2 роки); інфекційні хвороби (2роки); лабораторна діагностика (1,5 роки); медична психологія (1 рік); неврологія (2 роки); ортопедія і травматологія (2 роки); отоларингологія (2 роки); офтальмологія (2 роки); патологічна анатомія (1,5 роки); педіатрія (2 роки); психіатрія (2 роки); хірургія (3 роки); дерматовенерологія (2 роки); стоматологія (1 рік); фармація (1 рік); потім пройти навчання в аспірантурі та докторантурі.

З презентацією про факультет безперервного медичного розвитку виступив проректор з науково-педагогічної роботи та безперервного професійного медичного розвитку д.мед.н., професор Олександр Анатолійович Галушко.

Наприкінці Дня відкритих дверей відбувся розіграш подарунку від Університету серед присутніх у залі абітурієнтів. Університетську брендовану продукцію отримала Володько Анастасія. Ми вітаємо Анастасію з виграшем і раді будемо бачити її студенткою Київського Медичного Університету!

Після закінчення Дня відкритих дверей, учасники заходу могли взяти участь у екскурсії флагманським корпусом Університету, зокрема, вони відвідали нову університетську бібліотеку, навчальні аудиторії, Student Service та один з найсучасніших серед медичних університетів Центр симуляційного навчання та оцінювання, де студенти та інтерни КМУ відпрацьовують свої практичні навики.

Переглянути відео-запис дня відкритих дверей ви можете за посиланням

Запрошуємо вас на останній у цьому році День відкритий дверей, який відбудеться 24 червня 2023 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, лекторій 302.

Реєстрація на День відкритих дверей за посиланням.

Питання приймальній комісії ви можете надіслати сюди. Нагадуємо, що в цьому році Київський медичний університет знову оголошує конкурс на грант – рік безкоштовного навчання! Подати заяву на участь в конкурсі ви можете тут.

Контакти приймальної комісії:
Е-mail: admission@kmu.edu.ua
Тел.: +38 (050) 337-81-01 (Viber, Telegram), +38 (068) 854-40-31
Сайт: https://kmu.edu.ua/prijmalnakomisiya/

02.06.2023
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери