ПОДІЇ | Всі Події

Відбувся День відкритих дверей

Вже незабаром стартує вступна кампанія 2024, і Київський Медичний Університет продовжує проводити дні відкритих дверей для абітурієнтів, які бачать себе у майбутньому лікарями, лікарями-стоматологами або фармацевтами.

Черговий День відкритих дверей відбувся 24 травня 2024 року в КМУ  і, як завжди, він зібрав багато зацікавлених абітурієнтів та їхніх батьків.

Спочатку з вітальним словом до присутніх звернувся ректор КМУ, Івнєв Борис Борисович, далі директор директорату з питань освіти Гришков Микола Миколайович продемонстрував презентацію, яка включала у себе найпопулярніші питання, які цікавлять абітурієнтів.  

Цього разу ми детально зупинилися на розповіді про наш факультет безперервного медичного розвитку, наприклад, як обрати певну медичну спеціальність, на які спеціальності треба вчитися додатково ще 3 роки, а на які – 1 рік.

Нагадуємо, що студенти КМУ мають можливість після закінчення навчання вступити до інтернатури Київського Медичного Університету за 21 спеціальністю: акушерство та гінекологія (3 роки), анестезіологія та інтенсивна терапія (3 роки); внутрішні хвороби (2 роки); загальна практика – сімейна медицина (2 роки); інфекційні хвороби (2 роки); патологічна анатомія (1,5 роки); медична психологія (1 рік); неврологія (2 роки); ортопедія і травматологія (2 роки); отоларингологія (2 роки); офтальмологія (2 роки); педіатрія (2 роки); психіатрія (2 роки); хірургія (3 роки); дерматовенерологія (2 роки); стоматологія (1 рік); фармація (1 рік); медицина невідкладних станів (2 роки); радіологія (1,5 роки); фізична та реабілітаційна медицини (2 роки); дитяча  хірургія (3 роки),  а  можливо потім пройти навчання в аспірантурі та докторантурі.

З презентацією про факультет безперервного медичного розвитку виступила завідувач відділу інтенатури Двірська Оксана Василівна.

Після Дня відкритих  дверей, для присутніх провели екскурсію, під час якої гості мали можливість одними з перших оглянути медичні експонати майбутнього Музею історії медицини Інституту досліджень історії медицини при КМУ. Директор Музею історії медицини Інституту досліджень історії, Сорока Іван Миколайович розповів присутнім про унікальні експонати майбутнього музею.

Після перегляду експонатів музею, учасники заходу могли взяти участь у екскурсії флагманським корпусом Університету, зокрема, вони відвідали зокрема нову університетську бібліотеку, навчальні аудиторії, Student Service та один з найсучасніших серед медичних університетів Центр симуляційного навчання та оцінювання, де студенти та інтерни КМУ відпрацьовують свої практичні навики.

Запрошуємо вас на останній День відкритих дверей, який відбудеться 14 червня 2024 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, “Discovery Hall”, (лекторій №302).

Реєстрація на День відкритих дверей за посиланням.

Відеозапис Дня відкритих дверей ви можете переглянути за посиланням.

Контакти приймальної комісії:
Е-mail: admission@kmu.edu.ua
Тел.: +38 (050) 337-81-01 (Viber, Telegram), +38 (068) 854-40-31
Сайт: https://kmu.edu.ua/prijmalna-komisiya/

24.05.2024
ПОДІЇ | Всі Події
30
ЛИП
Запрошуємо на тренінг психологічної самодопомоги «Як розібратись та зібратись в собі»
Тренінг відбудеться 30 липня 2024 року о 16:30 у змішаному форматі.
18 Липня 2024
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Новини кафедри внутрішніх та професійних хвороб
24-25 червня 2024 року у Київському Медичному Університеті на кафедрі внутрішніх та професійних х...
27 Червня 2024
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери