Відбувся 10-й ювілейний випуск провізорів заочного відділення фармацевтичного факультету

У Київському медичному університеті продовжується вручення дипломів. Сьогодні довгоочікувані дипломи про закінчення навчання отримали понад 40 провізорів фармацевтичного факультету заочної форми навчання.

З цією урочистою подією випускників привітали президент Університету О.В. Поканевич, ректор, д.мед.н., професор Б.Б. Івнєв, проректор з науково- педагогічної, наукової роботи та післядипломної освіти, д.мед.н., професор С.І. Доан, декан фармацевтичного факультету, к.фарм.н., доцент О.В. Лозова і завідувач кафедри фармацевтичного менеджменту, клінічної фармації, технології ліків, д.мед.н., професор П.І. Середа.

Бажаємо майбутнім провізорам професійних досягнень, нехай копітка і наполеглива праця кожного з вас зберігає життя і здоров’я людей! Всім творчих успіхів, здоров’я і щастя!

05.02.2020
ВЕР
Курси "Народна та нетрадиційна медицина"
Тривалість: 21.09.2020 - 26.02.2021