Відбулося засідання Вченої ради

10 жовтня 2023 року відбулося друге у цьому навчальному році, засідання Вченої ради Київського Медичного Університету в офлайн-форматі.

Згідно порядку денного на Вченій раді було розглянуто 4 питання: про підсумки роботи з набору інтернів у 2023 році та організацію навчального процесу в інтернатурі у 2023-2024 навчальному році; про затвердження складу програмних комісій освітньо-професійних та освітньо-наукових програм Університету; про внесення змін до складу Вченої Ради відповідно до результатів звітно-виборчої конференції студентського самоврядування Університету; про зміну назви «Кафедри інфекційних хвороб, фтизіатрії та пульмонології» на «Кафедру інфекційних хвороб, фтизіатрії та дерматовенерології».

Результатом засідання Вченої ради стало прийняття низки важливих рішень, зокрема, про розширення переліку баз стажування, за спеціальностями: дерматовенерологія, хірургія, психіатрія, ортопедія і травматологія та розширення переліку спеціальностей для навчання в інтернатурі: дитяча хірургія; епідеміологія; лабораторна діагностика вірусологія, мікробіологія (згідно з повним переліком МОЗ), а також активізацію профорієнтаційної роботи серед випускників щодо обрання спеціальностей, на які був низький попит у 2023 році.

Гаранти освітньо-професійних та освітньо-наукових програм Університету представили склад комісій для роботи у 2023-2024 навчальному році, які були затвердженні одноголосно.

За результатами звітно-виборчої конференції студентського самоврядування Університету у складі Вченої ради оновлені виборчі представники керівників органів студентського самоврядування. Також члени Вченої ради університету підтримали актуальність впровадження навчального посібника «Абдомінальний больовий синдром у дітей» за редакцією: Рибальченко В.Ф., Марушко Т.В., Переяслова А.А., Марушко Ю.В., Козачук В.Г. та затвердили його до друку.

Екскурсія до стоматології «Стомлайф»
Запрошуємо 21 травня 2024 року о 12:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології «Стомлайф».
14 Травня 2024
Екскурсія до мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я»
Зустріч з керівництвом центру та менторами інтернів відбудеться: 23 травня 2024 року о 12:00 за адресою: м. Київ, ул. Черновола, 12.
17 Травня 2024
Лекція професора Доровських Анатолія Васильовича «Ожиріння як початок метаболічного синдрому. Нові підходи до лікування»
Лекція відбудеться 24 травня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
14 Травня 2024
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Тож, чекаємо на вас 24 травня 2024 року о 16:00 у флагманському корпусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
15 Травня 2024