Пройшло засідання гуртка «Культурний портал» на тему святкування Різдва

Різдво – одне із найважливіших релігійних свят у році, що має багатовікові традиції. Це чудове свято любові та надії, яке шанобливо відзначають у родинному колі з дотриманням усіх традицій.

На черговому засіданні гуртка «Культурний портал», яке відбувся 23 грудня 2021 року викладачі та студенти підготували цікаві презентації про історію і традиції святкування Різдва. На заході учасники розібрались із походженням цього свята, дізнались нові та цікаві факти з історії виникнення Різдва.

Під час засідання гуртка учасники дізналися, як святкують Різдво у Німеччині, Україні, Ірландії, Індії, Швеції, та країнах Африки. Майя Бессерт розповіла про традиції святкування Різдва у Швеції, а Естер Амарачі Оджукву у своїй презентації показала, як святкують Різдво у Нігерії (науковий керівник – Юрченко Олена Володимирівна). Ешлін Тейнола Оладеле розповіла цікаві факти про традиції святкування цього прекрасного свята в Ірландії. Фрідріх Леннард Дорер у своїй презентації показав, як святкують Різдво у Німеччині, а про святкування Різдва у Азербайджані розповів Тофіг Фархадов (науковий керівник – Юрченко Олена Володимирівна).

Про традиції святкування Різдва в Україні розповіли студентки Оксана Бородій та Ганна Молибог. Модератором заходу виступила викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, Юрченко Олена Володимирівна. Наприкінці зустрічі студенти пройшли квіз на тему, як добре вони запам’ятали традиції святкування українського Різдва, який був підготовлений Поповою Оленою Олександрівною.

Студенти із великим задоволенням ділилися цікавими традиціями святкування цього чудового свята у своїх родинах. На заході було присутньо більш ніж 20 студентів нашого університету, що свідчить про актуальність теми та загальну зацікавленість учасників.

Гурток “Культурний портал” єднає молодих людей – студентів КМУ з різних країн, знайомить їх з різноманітними національними традиціями і звичаями.