Відбулося останнє у цьому році засідання Вченої ради КМУ

21 грудня 2023 року було проведене заключне у 2023 році засідання Вченої ради ПВНЗ «Київський медичний університет» порядок денний якого включав 5 питань.

Пересвідчившись у наявності кворуму засідання відкрив голова Вченої ради, ректор КМУ, Борис Борисович Івнєв, повідомивши про зміни у складі Вченої ради, а саме про введення до складу членів Вченої ради проректора з комунікацій і зовнішніх зв’язків Володимира Степановича Гаркушу.

Вчена рада розглянула звіт завідувачки відділу інтернатури про підсумки навчання інтернів Університету на освітній частині інтернатури та слухачів факультету безперервного професійного медичного розвитку у осінньому семестрі 2023-2024 навчального року.

Ключовим питанням порядку денного були звіти гарантів освітніх програм, запроваджених в Університеті. Гаранти освітніх програм (професор Оксана КОПЧАК, професор Андрій ГУДЗЕНКО, доцент Наталія ПАТАЛАХА) та декан стоматологічного факультету, доцент Ірина ТИМЧЕНКО представили проміжні звіти про роботу програмних комісії в осінньому семестрі 2023-2024 навчального року та ознайомили з планами на весняний семестр.

Відповідно до вимог чинного законодавства були затверджені нормативні документи для вступу абітурієнтів до ПВНЗ «Київський медичний університет» у 2024 р., а саме: склад Приймальної комісії та Положення про приймальну комісію ПВНЗ «Київський медичний університет».

Члени Вченої ради університету одностайно підтримали затвердження наступних документів Університету: антикорупційної програми ПВНЗ «Київський медичний університет», Положення про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції в ПВНЗ «Київський медичний університет», а також навчальні програми циклів тематичного удосконалення «Клінічна ортодонтія. Особливості лікування з використанням сучасних знімних ортодонтичних апаратів та техніки багатопетльової дуги»; «Особливості клінічного перебігу та менеджменту інфекційних та паразитарних захворювань шкіри у дітей і дорослих»; «Найпоширеніші інфекційні та неінфекційні дерматози в практиці дерматолога, сімейного лікаря та педіатра: питання диференційної діагностики, лікування, профілактики».

Вчена рада Університету також прийняла рішення про перерахування одноденної заробітної плати на підтримку збройних сил України. На завершення засідання голова Вченої ради подякував членам Вченої ради та всьому колективу Університету за роботу у ці надзвичайно важкі часи та привітав з прийдешнім Різдвом Христовим та Новим Роком.