ПОДІЇ | Всі Події

Відбувся останній в цьому році семінар-тренінг Центру кар’єри

28 грудня 2021 року пройшов останній у цьому році тренінг Центру кар’єри на актуальну тему «Феномени фізичного та емоційного вигорання у професійній діяльності лікаря». Спікером зустрічі виступив Корнієнко Олексій Васильович, кандидат психологічних наук, доцент.

Останніми десятиліттями спостерігається стійкий інтерес до проблеми дослідження феномену емоційного вигорання. Професія медпрацівника одна з тих, що має схильність до розвитку психічного вигорання. Під час тренінгу учасники дізналися багато цікавого про синдром вигорання, що це таке, які можуть бути причини, та найголовніше – як уникнути вигорання у трудовій діяльності лікаря.

Якісний процес комунікації неможливий без емоційного контакту співрозмовників. Емпатія, як особливий спосіб розуміння іншої людини є невід’ємною частиною такого контакту. На завершення тренінгу студенти пройшли тестування на діагностику проявів емпатії.

Дякуємо спікеру і організаторам за цікавий захід! Чекаємо вас на тренінгах Центру кар’єри в 2022 році!

29.12.2021
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери