Відбулося чергове засідання Вченої ради

15 грудня 2022 року відбулося чергове засідання Вченої ради Київського Медичного Університету, яке проходило у комбінованому режимі наживо з онлайн-трансляцією.

На порядок денний було винесено 2 питання: про підсумки навчання інтернів Університету на освітній частині інтернатури у 2022 році (вересень-листопад 2022 року) та про затвердження тем дисертаційних досліджень здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії заочної форми навчання – Опехи О. Ю. (науковий керівник: д.мед.н., професор, зав. кафедрою ортопедичної стоматології і ортодонтії Дорошенко С.І.) та Субботіна В. Ю. (науковий керівник: д.мед.н., професор кафедри хірургічних хвороб №1 Діденко С.М.).

Результатом засідання Вченої ради стало прийняття низки рішень для підвищення ефективності та якості навчання інтернів Університету на освітній частині інтернатури в умовах воєнного стану та усунення недоліків, які були виявленні у процесі анкетування інтернів. Заслухавши доповіді здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії затвердили наступні теми дисертаційних досліджень «Хірургічне лікування хронічної ішемії нижніх кінцівок у хворих на цукровий діабет з ураженням артерій підколінно-гомілкового сегменту» для аспіранта кафедри хірургічних хвороб №1 Субботіна В. Ю. та «Диференційний підхід до діагностики, профілактики та лікування прогнатичних форм прикусу» для аспіранта ортопедичної стоматології і ортодонтії Опехи О. Ю.