ПОДІЇ | Всі Події

Відбулося чергове засідання студентського гуртка “Genius loci”

4 червня 2021 року на кафедрі української та латинської мов відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка “Genius loci” на тему: «Сучасний погляд на медицину. Концептуальне становлення особистості лікаря». Дискусійний клуб працював в Online-режимі на платформі Google classroom.

Провели засідання завідувач кафедри Кірик Тамара Вікторівна та керівник гуртка старший викладач кафедри Редько-Шпак Леся Вікторівна.
Участь у заході взяли студенти 1 курсу медичного, стоматологічного та міжнародного факультетів з доповідями українською і англійською мовами.

У засідання взяли участь наступні студенти:
1. Хачатурова Софія, доповідь на тему: «Сучасний погляд на медицину. Концептуальне становлення особистості лікаря», наукові керівники Кірик Т.В., Редько-Шпак Л.В.
2. Зирянська Анна та Пилипчук Валерія, доповідь на тему: «Сучасні технології стоматології», науковий керівник Кірик Т.В.
3. Blandine Ciza, доповідь на тему: «A modern view of medicine, conceptual formation of the Doctor’s personality», наукові керівники Кірик Т.В. та Онкович Г.В.
4. Hamdy Mohamed, доповідь на тему: «A modern view of medicine», наукові керівники Ляліна О.О. та Рихлік Л.П.
5. Abdishakur, доповідь на тему: «A modern view ofmedicine conceptual formation of the doctor’s personality», науковий керівник Редько-Шпак Л.В.
6. Sumaira Ahmad, доповідь на тему: «A modern view of medicine», науковий керівник Боголюбова М.М.

На засіданні наукового студентського гуртка “Genius loci” студенти активно обговорювали новітні проблеми, сучасні завдання та погляди в медицині. Питання, які порушувалися стосувалися розвитку особистості лікаря, персоналізації відповідальності і формування завдань, що постають перед лікарями разом із щоденними викликами у житті та навчанні.

Це дало можливість студентам більш усвідомити свою приналежність до професії лікаря.

18.06.2021
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери