Відбулися екскурсії до мережі медичних центрів “Гармонія здоров’я” та СтоматЦентру “УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ”

Тривають екскурсії для вступників до інтернатури 2024 до клінік-баз стажування. 27 березня 2024 року відбулася екскурсія до мережі медичних центрів “Гармонія здоров’я”, яка розташована за адресою м. Київ, вул. Чорновола, 12.

Екскурсію провела заступник директора мережі клінік по науковій роботі Корінчевська Ірина Анатоліївна.
Нагадуємо, що мережа медичних центрів “Гармонія здоров’я” здійснює підготовку лікарів-інтернів за наступними спеціальностями:
– акушерство та гінекологія
– анестезіологія та інтенсивна терапія
– внутрішні хвороби
– дерматовенерологія
– загальна практика – сімейна медицина
– ортопедія та травматологія
– отоларингологія
– педіатрія
– радіологія
– хірургія

Відвідувачам розповіли про основні напрямки роботи медичного центру, співпрацю з НСЗУ та страховими компаніями. Майбутні інтерни відвідали терапевтичне, фізіотерапевтичне та реабілітаційне відділення, рентгенології та лабораторію; кабінети, в яких приймають пацієнтів сімейні лікарі, педіатри, отоларингологи, хірурги, дерматовенерологи та терапевтичний стаціонар, побачили операційну відділення репродуктивної медицини.

Відвідувачі поспілкувалися з завідувачем амбулаторії сімейної медицини Пелих Людмилою Сергіївною, лікарем-дерматологом Врублевською Анною Сергіївною, лікарем-ембріологом Коробко Максимом Юрійовичем, лікарем-реабілітологом Колодійчуком Андрієм Анатолійовичем та іншими фахівцями.

Після екскурсії заступник директора мережі клінік по науковій роботі Корінчевська Ірина Анатоліївна та виконавчий директор мережі клінік Тінякова Маріанна Миколаївна відповіли на питання екскурсантів про особливості проходження інтернатури у мережі клінік “Гармонія здоров’я” та перспективи щодо працевлаштування під час навчання в інтернатурі та після її завершення.

Київський Медичний Університет не забуває і про своїх інтернів за спеціальністю «Стоматологія». 28 березня 2024 року відбулася екскурсія до СтоматЦентр «УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ», який заснований у 2015 році на базі стоматологічного факультету Київського Медичного Університету. Він є одним із найкраще обладнаних в Україні. СтоматЦентр «УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ» здійснює підготовку лікарів-інтернів за спеціальністю “Стоматологія” та надає широкий спектр стоматологічних послуг.

Екскурсію проводив директор Центру симуляційного навчання та оцінювання (ЦСНО) Дмитрашко В’ячеслав Владиславович. Майбутніх лікарів-інтернів на екскурсії супроводжували: завідувач кафедри терапевтичної стоматології та парадонтології Копчак Оксана Вікторівна, завуч кафедри ортопедичної стоматології та ортодонтії Ірха Сергій Володимирович та завідувач відділу інтернатури Двірська Оксана Василівна

Екскурсанти познайомилися з клінікою, відвідали лекційні аудиторії, ЦСНО, кабінет лікаря-ортопеда, побачили робоче місце інтерна. В’ячеслав Владиславович розповів про особливості підготовки інтернів на базі клініки, перспективи розвитку стоматологічного центра, можливість працевлаштування.

Долучайтесь до подальших наших екскурсій! Графік екскурсій на весну-літо дивіться за посиланням.

Контакти відділу інтернатури:
E-mail: intern@kmu.edu.ua
Тел.: +38 (066) 490-09-55

Екскурсія до фармацевтичного факультету переноситься на 13 травня!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024