ПОДІЇ | Всі Події

Відбулася співбесіда з кандидатами на отримання університетського гранту від стоматологічного факультету

23 вересня 2022 року відбулася співбесіда для визначення кандидатів на отримання університетського гранту вступникам на 1 та на 2 курс стоматологічного факультету. Нагадаємо, що загалом в цьому році на отримання університетського гранту було подано біля 500 заявок.

Авторів 10 найкращих мотиваційних листів експертна комісія запросила на співбесіду, у ході якої вони розповідали про свою мрію стати стоматологом, продемонстрували теоретичні і практичні навики надання серцево-легеневої реанімації на манекені і відповідали на питання, які були у білетах.

До університетської комісії з відбору кандидатів увійшли: Тимченко Ірина Миколаївна, декан стоматологічного факультету; Чорновол Ольга Валентинівна, заступник декана стоматологічного факультету; Симонець Євгеній Миколайович, декан медичного факультету, відповідальний секретар приймальної комісії; Федорчук Антон Олексійович, директор Центру симуляційного навчання і оцінювання КМУ та представники студентського самоврядування.

Оголошення переможців, які отримають грант, відбудеться на урочистій посвяті у студенти 30 вересня 2022 року (медичний та стоматологічний факультет) та 3 жовтня 2022 року (фармацевтичний факультет) за адресою: вул. Бориспільська, 2, ауд. 302

Дякуємо вам, що обрали Київський медичний університет!

23.09.2022
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери