Відбулася олімпіада з англійської мови

25 квітня 2024 року у флагманському корпусі Університету на кафедрі соціально-гуманітарних дисциплін відбулася університетська олімпіада з англійської мови серед студентів І-ІІ курсів медичного, стоматологічного, фармацевтичного  факультетів.

Із вітальними словами до учасників звернулися ректор університету Івнєв Б.Б., проректор Мегедь В. П., декан міжнародного факультету Качан К.Є., завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Філатенко І. О.

Задля отримання бажаної перемоги студенти мали виконати тестові завдання, опрацювати неадаптовані тексти із закордонних журналів медичного профілю, пройти співбесіду із членами журі: старшим викладачем Юрченко О. В. (голова), завідувачем кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Філатенко І.О., виклачем Сардановою Ю.І.

Перемогу здобули:

1 місце – Носова Олександра, група С2305

2 місце – Шевчук Христина, група М2204

3 місце – Шаповал Софія, група С2302

По завершенню виконання всіх завдань відбулася онлайн-зустріч учасників заходу з президентом університету О .В. Поканевичем, під час якої студенти мали змогу поспілкуватися з Олександром Валерійовичем англійською мовою, поставити запитання, обмінятися думками. Зокрема, студентів цікавили перспективи розвитку кампусу університету в Польщі, участь у програмі Еразмус+, проведення нових університетських заходів та інше.

Насамкінець сертифікати учасників, дипломи переможців та подарунки урочисто вручив ректор університету Б.Б. Івнєв.

Вітаємо усіх студентів, хто брав участь у олімпіаді, бажаємо подальших перемог та нових звершень!

Екскурсія до стоматології «Стомлайф»
Запрошуємо 21 травня 2024 року о 12:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології «Стомлайф».
14 Травня 2024
Екскурсія до мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я»
Зустріч з керівництвом центру та менторами інтернів відбудеться: 23 травня 2024 року о 12:00 за адресою: м. Київ, ул. Черновола, 12.
17 Травня 2024
Лекція професора Доровських Анатолія Васильовича «Ожиріння як початок метаболічного синдрому. Нові підходи до лікування»
Лекція відбудеться 24 травня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
14 Травня 2024
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Тож, чекаємо на вас 24 травня 2024 року о 16:00 у флагманському корпусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
15 Травня 2024