Відбулася нарада «Сучасні погляди на профілактику основних стоматологічних захворювань»

7 лютого 2019 р. відбулась нарада з питань профілактики стоматологічних захворювань «Сучасні погляди на профілактику основних стоматологічних захворювань» за підтримки Асоціації стоматологів України, Асоціації лікарів-пародонтологів України, Асоціації гігієністів зубних України та компанії «Colgate». У нараді взяли участь професори з усіх регіонів України, серед них професор Мазур І. П., Дєньга О. В., Савичук Н. О., Білоклицька Г. Ф., Петрушанко Т. О., Клітинська О. В., Ковач І. В., Мельничук Г. М. Київський медичний університет представляла завідувач кафедри терапевтичної стоматології, д.мед.н., професор Копчак О.В., яка виступала в якості експерту з провідної тематики заходу. На другий день роботи конгресу 8 лютого 2019р. на секції «Стоматологічні захворювання у пацієнтів з кардіоваскулярною патологією» професор виступила з доповіддю «Кардіологічний пацієнт в кабінеті стоматолога – пошук «золотої середини» між європейськими та національними підходам.

13.02.2019
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021