Відбулася лекція на тему: “Громадське здоров’я і право: що важливо знати лікарю і фармацевту?”

6 березня 2024 року відбулася друга лекція для інтернів Київського медичного університету від провідного адвоката з понад 20-річним досвідом у медичному праві, кандидата юридичних наук Гревцової Радміли Юріївни на тему: “Громадське здоров’я і право: що важливо знати лікарю і фармацевту?”

Під час лекції Радміла Юріївна закцентувала увагу на:
– “юридизації” медичної діяльності;
– “медикалізації” суспільства;
– еволюції моделі відносин “лікар-пацієнт”;
– “юрисдикції” громадського здоров’я;
– змінах ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики.

Цікавою була озвучена інформація про правові аспекти персоналізованої медицини, предиктивної та превентивної медицини. Всі озвучені тезиси було проілюстровано прикладами з власної судової практики лектора. Слухачі брали активну участь в обговоренні актуальних питань, мали можливість поставити питання лектору та отримати на них вичерпні відповіді.
На лекції були присутні не тільки лікарі та фармацевти- інтерни, а й зацікавлені студенти, співробітники Університету, представники баз стажування та юристи.

Після лекції слухачі мали можливість поспілкуватись з лектором індивідуально з правових питань, що їх зацікавили.

08.03.2024