Відбулася лекція для іноземних студентів Пострелка В.М.

23 жовтня у 18:00 у гуртожитку на Горлівській 124 відбулася лекція для іноземних студентів на тему «Профілактика алкогольної та наркотичної залежності у студентському середовищі». Доцент Пострелко В.М. висвітлив такі питання, як війна та наркотики, залежність як наслідок терактів чи катастроф, а також що таке розумове перевантаження, стрес та їхні наслідки.

Студенти взяли активну участь в обговоренні різних ситуацій. Викладач професійно відповідав на питання слухачів, які виявили певну зацікавленість цією темою та й надалі очікують на подібні пізнавальні зустрічі з викладачами університету!

30.10.2019
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021