Відбулася лекція для іноземних студентів Пострелка В.М.

23 жовтня у 18:00 у гуртожитку на Горлівській 124 відбулася лекція для іноземних студентів на тему «Профілактика алкогольної та наркотичної залежності у студентському середовищі». Доцент Пострелко В.М. висвітлив такі питання, як війна та наркотики, залежність як наслідок терактів чи катастроф, а також що таке розумове перевантаження, стрес та їхні наслідки.

Студенти взяли активну участь в обговоренні різних ситуацій. Викладач професійно відповідав на питання слухачів, які виявили певну зацікавленість цією темою та й надалі очікують на подібні пізнавальні зустрічі з викладачами університету!

30.10.2019
КВІ
Підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Педіатрія»
Підсумкова науково-практична конференція конкурсу відбудеться 15 квітня 2021 року о 10:00 за адресою: м. Київ, вул. Бориспільська, 2, аудиторія 302.
12 Квітня 2021