Відбулася І Міжнародна науково-практична конференція Київського медичного університету «Стоматологічні інновації: крок у майбутнє»

7 лютого 2022 року на базі стоматологічного факультету та СтоматЦентру «УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ» відбулася І Міжнародна науково-практична конференція Київського медичного університету на тему: «Стоматологічні інновації: крок у майбутнє», приурочена до святкування 30-річчя з дня заснування КМУ та Міжнародного дня стоматолога.

Захід викликав неабияке зацікавлення серед студентів-стоматологів, інтернів, викладачів стоматологічного факультету, також до конференції приєдналися запрошені гості, провідні фахівці стоматологічної галузі.

Подія відбулася за підтримки: ВГО «Асоціація лікарів-пародонтологів України» та компаній «Dentsply Sirona», «Amelit Group» та «Colgate».

З вітальним словом до учасників звернулися: ректор КМУ Борис Борисович Івнєв, декан стоматологічного факультету Ірина Миколаївна Тимченко, завідувач кафедри терапевтичної стоматології та пародонтології Оксана Вікторівна Копчак і завідувач кафедри ортопедичної стоматології та ортодонтії Світлана Іванівна Дорошенко.

Конференція складалася з теоретичної та практичної частин. Під час теоретичної частини слухачі прослухали наступні виступи, зокрема: лекцію-вікторину завідувача кафедри терапевтичної стоматології та пародонтології Оксани Вікторівни Копчак «Застосування магнітострикційного ультразвукового скейлеру Cavitron в лікуванні пародонтиту»; лекцію-вікторину Оксани Докашенко, менеджера по роботі зі стоматологічною спільнотою країн СНД компанії Dentsply Sirona «Інновації в ендодонтії»; лекцію-вікторину Людмили Миколаївни Борисенко, завідувача кафедри сучасної дієтології та нутриціології (Європейський інститут природничо-наукових досліджень та дистанційної освіти, м. Дрезден, Німеччина) «Нутриціологія в профілактиці стоматологічних захворювань».

Практичний блок конференції під назвою «День стоматологічної майстерності» складався із 3 секцій: секція №1 “Пародонтологія”, майстер-клас «Опанування навичками роботи з магнітострикційним ультразвуковим скейлером Cavitron»; секція №2 «Ендодонтія», майстер-клас «Сучасний протокол інструментації системи кореневих каналів» та секція №3 «Реставрація: II етап міжнародного конкурсу клінічного випадку з прямої реставрації зубів від компанії Dentsply Sirona GCCC — 2022».

Переможцями II етапу міжнародного конкурсу клінічного випадку з прямої реставрації зубів від компанії Dentsply Sirona GCCC — 2022 стали наступні студенти стоматологічного факультету:
• Ольга Черкасова
• Альона Денисенко
• Валерія Карлова

Вітаємо студентів-переможців, бажаємо подальших наукових звершень і дякуємо організаторам та спонсорам за чудову організацію конференції!

Більше фото з конференції дивіться тут.

[slideshow_deploy id=’23022’]