Відбулася екскурсія – «Ласкаво просимо у Київ»

Київський медичний університет постійно організовує цікаві заходи для своїх студентів. 3 квітня пройшла англомовна екскурсія «Ласкаво просимо у Київ», яку провів наш випускник та “гід у білих рукавичках” – Максим Дєрбєньов. Для наших студентів-іноземців дана екскурсія – це перший крок для близького знайомства з Києвом.

За дві години екскурсії студенти дізналися багато цікавинок з історії столиці України: чому Золоті Ворота – золоті; чому Ярослав Мудрий – п’ятирукий; де потрібно загадувати бажання, щоб вони здійснилися; де жили видатні лікарі міста Києва; де розташувалася перша Київська лікарня швидкої допомоги. Екскурсія пройшла історичними місцинами Києва: Золотими воротами, Софійською площею, Андріївським узвозом та Андріївським собором.

Дякуємо організаторам за цікаву екскурсію, а студентів КМУ запрошуємо долучитися до наших подальших заходів!

За детальною інформацією звертайтеся до нашого event-координатора: Олега Мельника, тел.:+38 (093) 115-80-82. Ознайомитись з дайджестами майбутніх подій ви можете на нашому сайті, у соціальних мережах та розсилках новин на електронні адреси, які ми проводимо щоп’ятниці.

05.04.2021