Відбулась ХI Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu»

22-24 жовтня цього року за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України відбулась ХI Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu». До участі у виставці запрошено 560 представників із 25 регіонів України, Чехії, Словаччини, Польщі, Франції, США та Білорусії. Роботу виставки супроводжує насичена змістовна тематична програма за участі провідних фахівців і науковців МОН, Національної академії педагогічних наук України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», представників вітчизняних і закордонних закладів освіти.

Конференцію відкрив Президент Національної академії педагогічних наук України, член президії НАН України, академік НАН України і НАПН України, доктор філософських наук, професор Василь Григорович Кремень.

У рамках заходу відбулися науково-методичні семінари, круглі столи, майстер-класи та презентації. Київський медичний університет був представлений співробітниками кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та іноземних мов на чолі з завідувачкою кафедри доц. Кірик Т.В.

Довгоочікуваною подією стала презентація українсько-литовської монографії «The Horizon of Spirituality of Education»: collective monograph / укл. Й. Кевішас, О. Отич, /. –Вільнюс; Zuverda, 2019. – 584 c., співавтором якої є Н. Флегонтова, канд. пед. наук, ст. викладач кафедри іноземних мов та соціально-гуманітарних дисциплін. В презентації взяли участь Кремень Василь Григорович, д. філос. н., професор, дійсний член НАПН України та НАН України, президент Національної академії педагогічних наук України; Саух Петро Юрійович, д. філос. н., професор, член-кореспондент НАПН України, академік-секретар Відділення вищої освіти НАПН України, Кириченко Микола Олексійович, член-кореспондент Академії наук вищої освіти України, Бех Іван Дмитрович, д. псих. наук, професор, дійсний член НАПН України, директор Інституту проблем виховання НАПН України; Кевішас Йонас, д. пед. наук, професор Литовського едукологічного університету (м. Вільнюс, Литовська Республіка) та ін.

[slideshow_deploy id=’8672’]

Екскурсія до стоматології DentStyle
 Запрошуємо 18 квітня 2024 року о 10:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології DentStyle.
15 Квітня 2024
Олімпіада з фармацевтичної ботаніки
Запрошуємо вас взяти участь в Університетській студентській олімпіаді з фармацевтичної ботаніки для студентів ІІ-ІІІ курсів фармацевтичного факультету, яка відбудеться 22 квітня 2024 року о 10:00 на кафедрі фармацевтичної і біологічної хімії, фармакогнозії, за адресою: Харківське шосе, 121.
08 Квітня 2024
Запрошуємо на майстер-клас «Як написати ефективне резюме?»
Запрошуємо вас стати учасниками майстер-класу «Як написати ефективне резюме?», який відбудеться 23 квітня 2024 року о 17:00 у онлайн-форматі.
17 Квітня 2024
Екскурсія до медичного центру «Мати та дитина»
 Запрошуємо 24 квітня 2024 року о 8:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на екскурсію до медичного центру «Мати та дитина», який знаходиться за адресою: вул. Юрія Литвинського, 54/15.
18 Квітня 2024