20 березня 2019 року в Національній науковій медичній бібліотеці України відбулась щорічна XІХ Міжнародна конференція «Новітні чинники впливу на розвиток особистості майбутніх фахівців системи охорони здоров’я» імені засновника Університету Поканевича Валерія Володимировича.
Традиційно організаторами конференції виступили Київський медичний університет (кафедра іноземних мов та соціально-гуманітарних дисциплін під керівництвом к.пед.н., доц. Кірик Т.В.); Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, Національна  наукова  медична  бібліотека України.
До Оргкомітету конференції надійшло 97 статей та тез з багатьох регіонів України та закордону, в заході були представлені 30 навчальних закладів  з багатьох регіонів України та зарубіжні освітні установи, наприклад, з Грузії, Польщі, Німеччини.
У Конференції взяли участь: 1 академік, 18 професорів, докторів наук; 32 доценти, кандидати наук; 30 викладачів та аспірантів, 35 студентів.
На початку Конференції учасники мали задоволення подивитися творчі виступи студентів. Далі з вітальним словом виступив Президент КМУ Олександр Валерійович Поканевич та вручив грамоти студентам, які активно беруть участь в  науковому та культурному житті Університету. Привітали учасників й інші посадови університету та гості, наприклад: Краснов  Володимир  Володимирович – д. мед.наук, проф., зав. каф. педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права Національної  медичної академії  післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Уваркіна Олена Василівна,  д. філос.наук, проф. (НМАПО ім. П.Л.Шупика).
Засідання конференції за напрямами проходили у двох секціях: секція 1. Гуманітарні виміри сучасної вищої медичної освіти в Україні; секція 2. Науково-теоретичні і методологічні засади сучасної медичної освіти.
XІХ Міжнародна наукова конференція висвітлила актуальні питання методології, теорії та практики формування національних і загальнолюдських цінностей у майбутніх фахівців системи охорони здоров’я за сучасних умовах. Доповідачі акцентували увагу на найбільш актуальних проблемах реформування сучасної медичної освіти в Україні в контексті Закону України «Про вищу освіту», пропонували власне бачення шляхів розв’язання певних методологічних на педагогічних проблем, які потенційно обмежують входженню нашої країни  до європейського освітнього простору.
Конференція обґрунтувала основні напрями та форми залучення майбутніх фахівців системи охорони здоров’я до сучасного розвитку медичної галузі, проаналізувала тенденції інновацій в освіті й вихованні.
Всі учасники отримали збірник матеріалів Конференції та сертифікат.
Відео-сюжет Марс-ТВ ви можете подивитися тут.

[slideshow_deploy id=’6476’]

Другий тренінг з нового курсу «Конфліктологія»
2 квітня 2024 року о 17:00 відбудеться друга з трьох зустрічей на тему: «Мобінг та булінг», яка пройде у флагманському корпусі Університету (вул. Бориспільська, 2, лекторій 224).
27 Березня 2024
Екскурсія до Київського міського центру «Академія здоров’я людини»
Запрошуємо студентів-старшокурсників, які збираються вступати до інтернатури за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» на ознайомчу екскурсію до Київського міського центру «Академія здоров'я людини», яка відбудеться 2 квітня 2024 року о 12:00 за адресою: Харківське шосе, 121.
27 Березня 2024
Екскурсія до офтальмологічої клініки “Зір 100%”
Запрошуємо 4 квітня 2024 року об 11:00 на екскурсію до офтальмологічної клініки "Зір 100%" вступників до інтернатури за спеціальністю «Офтальмологія».
28 Березня 2024