ПОДІЇ | Всі Події

Відбудеться екскурсія до МЦ «Smart Medical Centre»

Київський Медичний Університет продовжує знайомити майбутніх інтернів з базами стажування. Запрошуємо 24 квітня 2023 року на екскурсію до медичного центру мережі клінік «Smart Medical Centre» вступників до інтернатури за спеціальностями: «Акушерство та гінекологія», «Ортопедія та травмологія», «Педіатрія», «Хірургія», «Внутрішні хвороби», «Дерматовенерологія», «Неврологія», «Отоларингологія» та «Офтальмологія». 

У зв’язку з великою кількістю бажаючих, запрошуємо вас на екскурсії до «Smart Medical Centre», які відбудуться о 12:00 та о 13:00 за адресою: вул. Джона Маккейна, 7-Б

 (Довідка: «Smart Medical Center» надає широкий спектр медичних послуг високої якості для дітей і дорослих. Медичний центр працює в різних напрямках: терапія, педіатрія, ультразвукова діагностика, кардіологія, офтальмологія, онкологія і багато іншого. «Smart Medical Center» це мережа клінік доказової медицини для тих, хто цінує сучасні технології та комфорт).

Чекаємо вас в інтернатурі Київського Медичного Університету! Кращі мають навчатися у кращих!

Реєстрація за посиланням.

Інформацію про клініку дивіться у промо-ролику. 

19.04.2023
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери