Відбудеться екскурсія до медичного центру «Smart Medical Centre»

Київський Медичний Університет продовжує знайомити майбутніх інтернів з базами стажування. Запрошуємо 16 квітня 2024 року 14:30 на екскурсію до медичного центру мережі клінік «Smart Medical Centre» вступників до інтернатури за спеціальностями: «Акушерство та гінекологія», «Педіатрія», «Хірургія», «Внутрішні хвороби», «Дерматовенерологія», «Неврологія», «Отоларингологія», «Офтальмологія», «Ортопедія та травматологія» та «Лабораторна діагностика».

Екскурсія відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Джона Маккейна, 7-Б

(Довідка: «Smart Medical Center» надає широкий спектр медичних послуг високої якості для дітей і дорослих. Медичний центр працює в різних напрямках: терапія, педіатрія, ультразвукова діагностика, кардіологія, офтальмологія, онкологія і багато іншого. «Smart Medical Center» це мережа клінік доказової медицини для тих, хто цінує сучасні технології та комфорт).

Чекаємо вас в інтернатурі Київського Медичного Університету! Кращі мають навчатися у кращих!

Реєстрація за посиланням.

Інформацію про клініку дивіться у промо-ролику.

Контакти відділу інтернатури:
E-mail: intern@kmu.edu.ua
Тел.: +38 (066) 490-09-55

Екскурсія до фармацевтичного факультету переноситься на 13 травня!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024