ПОДІЇ | Всі Події

Великий пікнік КМУ 2018!

28 вересня 2018 року відбувся Великий пікнік Київського медичного університету для студентів 2018 року вступу!

Оскільки Київський медичний університет #kyivmedicaluniversity підтримує всі заходи Всесвітньої організації охорони здоров’я та інших медичних міжнародних організацій з профілактики соціально-небезпечних хвороб, то в цьому році він був присвячений Всесвітньому дню серця #worldheartday, який відбувся 29 вересня.

Великий пікнік #великийпікнік проходив на березі мальовничої річки Тетерів на базі Київського медичного університету в м. Житомир. Цього року в пікніку взяли участь близько 250 студентів 1-го та 2-го курсів всіх факультетів, включаючи іноземних студентів. Панувала дійсно міжнародна асмосфера!

Розпочався #пікнік традиційно, кожна академічна група презентувала себе короткими, але дуже яскравими та динамічними виступами-піснями, танцями, театральними постановками, потім на учасників чекало барбекю під супровід живої музики, після чого всі охочі змогли обрати улюблений вид спорту-волейбол, футбол, настольний теніс, баскетбол, стрільбу з лука, катання на човнах та бадмінтон! Найенергійніші влаштували танці на галявинці, студенти з Нігерії навіть дали майстер-клас! На пікніку панувала дійсно весела, невимушена та дружня атмосфера!

Адміністрація Київського медичного університету й надалі робитиме все можливе, щоб студентське життя було насичене не лише знаннями, але й такими ж веселими та гарними спогадами!

Фото ви можете завантажити тут.

04.10.2018
ПОДІЇ | Всі Події
29
ЛИС
The “Tracheal Intubation” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 15:00.
25 Листопада 2021
29
ЛИС
The “Central Vein Catheterization” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 16:30.
25 Листопада 2021
30
ЛИС
Майстер-клас Центру кар’єри КМУ на тему: «Як написати супровідний лист?»
Захід відбудеться в онлайн-форматі 30 листопада о 16:00
26 Листопада 2021
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери