В Університеті створено відділ розвитку та інновацій

28 квітня відбулося засідання Вченої ради, одним із пунктів порядку денного якого було обговорення положення про відділ розвитку та інновацій. Цей новий підрозділ університету, що підпорядковується безпосередньо президентові КМУ, сформований відповідно до наказу ректора № 39-1 від 27.02.2015 р. Основними завданнями відділу розвитку та інновацій є моніторинг і впровадження провідних навчальних технологій медичної освіти у КМУ УАНМ; запровадження англомовної форми навчання; участь у створенні системи електронного документообігу; формування ініціативності професорсько-викладацького складу університету і залучення до реалізації науково-освітніх проектів; розробка й реалізація комплексу заходів, націлених на участь та визнання досягнень університету серед ВМЗ медичного (фармацевтичного) профілю.

Як наголосив ректор, проф. Віктор Туманов, першочерговим завданням, що постає перед новоствореним відділом, є сприяння впровадженню англомовного навчання: адже з нового навчального року КМУ готується до прийому близько ста студентів, викладання для яких здійснюватиметься англійською мовою. Вже сьогодні на старших курсах нашого університету навчаються майже два десятки англомовних студентів, що були змушені покинути медичні виші в Луганську та Донецьку.

Начальник відділу Людмила Шевченко-Савчинська зробила презентацію під назвою «Впровадження англомовного навчання у Київському медичному університеті УАНМ», після чого відповіла на запитання членів Вченої ради. Підсумком обговорення цього пункту порядку денного стало затвердження поважним зібранням положення про відділ розвитку та інновацій. Також присутні зійшлися на думці, що впровадження англомовної форми навчання є трудомістким процесом, що вимагає від кафедр і факультетів концентрації зусиль, однак уже в недалекій перспективі принесе відчутні результати: розвиток університету через забезпечення його фінансової стабільності, пожвавлення міжнародних зв’язків, інтеграцію в європейський освітній простір, впровадження кращих світових освітніх практик, сприяння академічній мобільності як студентів, так і англомовних викладачів.

17.06.2015
Олімпіада з фармацевтичної ботаніки
Запрошуємо вас взяти участь в Університетській студентській олімпіаді з фармацевтичної ботаніки для студентів ІІ-ІІІ курсів фармацевтичного факультету, яка відбудеться 22 квітня 2024 року о 10:00 на кафедрі фармацевтичної і біологічної хімії, фармакогнозії, за адресою: Харківське шосе, 121.
08 Квітня 2024
Запрошуємо на майстер-клас «Як написати ефективне резюме?»
Запрошуємо вас стати учасниками майстер-класу «Як написати ефективне резюме?», який відбудеться 23 квітня 2024 року о 17:00 у онлайн-форматі.
17 Квітня 2024
Екскурсія до медичного центру «Мати та дитина»
 Запрошуємо 24 квітня 2024 року о 8:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на екскурсію до медичного центру «Мати та дитина», який знаходиться за адресою: вул. Юрія Литвинського, 54/15.
18 Квітня 2024
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024