ПОДІЇ | Всі Події

В Університеті створено відділ розвитку та інновацій

28 квітня відбулося засідання Вченої ради, одним із пунктів порядку денного якого було обговорення положення про відділ розвитку та інновацій. Цей новий підрозділ університету, що підпорядковується безпосередньо президентові КМУ, сформований відповідно до наказу ректора № 39-1 від 27.02.2015 р. Основними завданнями відділу розвитку та інновацій є моніторинг і впровадження провідних навчальних технологій медичної освіти у КМУ УАНМ; запровадження англомовної форми навчання; участь у створенні системи електронного документообігу; формування ініціативності професорсько-викладацького складу університету і залучення до реалізації науково-освітніх проектів; розробка й реалізація комплексу заходів, націлених на участь та визнання досягнень університету серед ВМЗ медичного (фармацевтичного) профілю.

Як наголосив ректор, проф. Віктор Туманов, першочерговим завданням, що постає перед новоствореним відділом, є сприяння впровадженню англомовного навчання: адже з нового навчального року КМУ готується до прийому близько ста студентів, викладання для яких здійснюватиметься англійською мовою. Вже сьогодні на старших курсах нашого університету навчаються майже два десятки англомовних студентів, що були змушені покинути медичні виші в Луганську та Донецьку.

Начальник відділу Людмила Шевченко-Савчинська зробила презентацію під назвою «Впровадження англомовного навчання у Київському медичному університеті УАНМ», після чого відповіла на запитання членів Вченої ради. Підсумком обговорення цього пункту порядку денного стало затвердження поважним зібранням положення про відділ розвитку та інновацій. Також присутні зійшлися на думці, що впровадження англомовної форми навчання є трудомістким процесом, що вимагає від кафедр і факультетів концентрації зусиль, однак уже в недалекій перспективі принесе відчутні результати: розвиток університету через забезпечення його фінансової стабільності, пожвавлення міжнародних зв’язків, інтеграцію в європейський освітній простір, впровадження кращих світових освітніх практик, сприяння академічній мобільності як студентів, так і англомовних викладачів.

17.06.2015
ПОДІЇ | Всі Події
06
ГРУ
Курси "Іридодіагностика"
Тривалість: 06.12.2021 - 17.12.2021
16 Вересня 2020
08
ГРУ
Лекція спортивного психолога Марини Мосьпан
Захід відбудеться 8 грудня о 18:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
30 Листопада 2021
13
ГРУ
Курси "Основи масажу"
Тривалість: 13.12.2021 - 30.12.2021
07 Вересня 2021
18
ГРУ
Стартує фахова школа «Age Management - майбутнє медицини»
Початок школи вже 17 грудня о 10:00.
03 Грудня 2021
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери