Увага! Умови оформлення мотиваційного листа для участі в конкурсі “Університетський грант”!

Шановні абітурієнти, УВАГА!

Нагадуємо, що з 1 серпня ви можете подати заяву на участь в програмі “Університетський грант”, отримання якого ґарантує рік безкоштовного навчання. Умови тут.

Якщо ви хочете отримати Грант на навчання, спершу подайте мотиваційний лист з описом вашого бажання здобути професію медичного/фармацевтичного профілю за наведеним нижче планом. Обсяг листа не повинен перевищувати 800 слів (2 сторінки формату А4, шрифт Times New Roman, розмір 12, міжрядковий інтервал – 1,5).

В цьому листі, будь ласка:

• Опишіть коло ваших інтересів, досягнень, успіхів в навчанні. Сформулюйте причини вашого бажання навчатися в Київському медичному університеті.
• Чому обрали саме цю спеціальність (лікаря/лікаря-стоматолога/провізора)?
• Яким чином ви плануєте будувати свою кар’єру, поділіться своїми планами на майбутнє! На які переваги, пов’язані з отриманням освіти в нашому навчальному закладі, ви чекаєте у майбутньому?
• Опишіть ваші інтереси та захоплення, в тому числі участь у соціальних проектах, учнівських олімпіадах, спортивних змаганнях, конкурсах, фестивалях.
• Вкажіть, які дисципліни ви б хотіли вивчати поглиблено. Чому?

В правому верхньому куті конкурсного мотиваційного листа розмістіть наступну інформацію:

• прізвище, ім’я та по-батькові учасника конкурсу
• назва навчального закладу, який ви закінчили
• контактний телефон (бажано мобільний)
• е-mail.

23.07.2020