УВАГА! Додатковий набір вступників на всі спеціальності!

Київський Медичний Університет постійно турбується про вступників і знаходиться з вами на зв’язку 24 години на добу без вихідних.

До нас звертаються вступники, які через події непереборної сили не встигли подати заяву на вступ, тому з 1 вересня відбудеться додатковий набір вступників на всі спеціальності.

Ви можете подати документи на такі спеціальності:

222 “Медицина” (денна форма), 221 “Стоматологія” (денна форма) та 226 “Фармація, промислова фармація” (денна, вечірня та заочна форми).

1) на перший курс на основі повної загальної середньої освіти (вступники після школи)

2) на другий курс навчання для здобуття ступеня магістра медичного спрямування на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра, освітнього ступеня молодшого бакалавра (вступники медичних/фармацевтичних коледжів)

Терміни подачі документів:

– реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів розпочинається 01 вересня;

– подача (реєстрація) заяв вступників розпочинається о 09:00 01 вересня та закінчується о 18:00 04 вересня

Сайт cabinet.edbo.gov.ua

Обери:
Регіон: м.Київ

Заклад освіти: ПРИВАТНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “КИЇВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ”
Освітній ступінь: Магістр
Форма здобуття освіти: денна, вечірня, заочна
Спеціальність:

Вступ на перший курс на основі свідоцтва / атестату про повну загальну середню освіта:
221 “Стоматологія” – денна;
222 “Медицина” – денна;
226 “Фармація, промислова фармація” – денна, вечірня або вечірня.

– формування рейтингових списків вступників, надання рекомендацій до зарахування здійснюється з 09:00 05 вересня;

– вступники, які отримали рекомендації, мають надати документи до приймальної комісії – до 18:00 07 вересня;

– зарахування вступників які виконали вимоги до зарахування – до 18:00 8 вересня.

Чекаємо на Вас в приймальній комісії Київського медичного університету.

Контакти Приймальної комісії Київського медичного університету:
Адреса: м.Київ, вул. Бориспільська 2.
e-mail: admission@kmu.edu.ua
тел.: +38 (050) 337-81-01; +38 (068) 854-40-31