Університетський клінічний центр Сілезького медичного університету – партнер Київського Медичного Університету

Основний вектор розвитку Київського Медичного Університету – це інтеграція в Європейський освітній простір. Саме тому – ми єдиний український університет, який після початку повномасштабного вторгнення здійснив часткову релокацію нашої студентської та викладацької спільноти до Польщі.

КМУ повністю інтегрований в освітню, наукову та медичну системи ЄС через офіційно зареєстроване представництво в Республіці Польща (м. Битом).

Командою Польського кампусу укладено домовленості з 40+ шпиталями Сілезії, які відкриті до практичної підготовки нашої спільноти. Вже на протязі 2 років сотні студентів Київського Медичного Університету та інших медичних ЗВО України скористалися можливістю отримати цей міжнародний досвід під час офлайн-навчання в KMU SUMMER CAMP.

Сьогодні ми познайомимо вас з одним з наших клінік-партнерів – Університетським клінічним центром Сілезького медичного університету в місті Катовіце. Зараз у відділеннях цього медичного закладу проходять практику 22 наших студента-медика.

Це одна з найбільших лікарень Сілезького воєводства, яка була створена в результаті злиття двох медичних закладів у 2016 році: Університетського центру офтальмології та онкології і Центральної клінічної лікарні.

Медичний центр надає повний спектр медичних послуг: розширену діагностику, амбулаторне лікування, багатопрофільне стаціонарне лікування, психологічний супровід та реабілітацію. Завдяки співпраці з Сілезьким медичним університетом у Катовіце, у шпиталя є доступ до світових медичних знань і клінічних випробувань. Це багатопрофільний медичний заклад, який нараховує більше 20 відділень.

Київський Медичний Університет дякує Університетському клінічному центру Сілезького медичного університету в Катовіце за співпрацю та всебічну підтримку!

10.08.2023