Проект “Освітній хаб” провів семінар у Київському медичному університеті

Вже більше чотирьох років у Києві успішно працює соціальний проект Київської міської державної адміністрації та Асоціації інноваційної і цифрової освіти «Освітній Хаб». Основна місія цього проекту – реалізація концепції «Навчання Протягом Життя» (Life Long Learning), а саме надання можливості всім охочим безкоштовно отримати або покращити додаткові навики, затребувані на ринку праці.

27 листопада Київський медичний університет долучився до цього корисного і цікавого проекту. За сприяння завідувача кафедри терапевтичної стоматології, доц., д.мед.н. Копчак Оксани Вікторівни для студентів, лікарів-інтернів, аспірантів, клінічних ординаторів та викладачів був проведений вже другий семінар «Освітнього Хабу» з курсу «Мотивація». Цей захід покликаний сприяти подальшому саморозвитку, кар’єрному зростанню та обміну досвідом серед майбутніх лікарів.

10.12.2019
ВЕР